Szybka gotówka całkowicie online od PKO BP
Szybka i pewna pożyczka w Santander Banku

Kredyty hipoteczne w Expander a Twoja zdolność kredytowa

Kredyty hipoteczne w Expander a Twoja zdolność kredytowa 1

Każdy z nas, kto przynajmniej raz konstruował wniosek w banku o dowolny kredyt czy pożyczkę zdaje sobie sprawę z tego, iż powikłanie formalności bankowych w tym przedmiocie jest spore. Ilość formularzy i papierów do wypełnienia jest dla znacznej ilości poszukujących znacznym wyzwaniem, a tym samym dylematem – gdzie wziąć kredyt hipoteczny.

Z owej też przyczyny, od groma ludzi wypatruje asysty eksperta, to znaczy doradcy kredytowego – który pośredniczy w kontaktach pomiędzy bankiem a klientem poszukującym kredytu hipotecznego.

 

Pośród grupy doradców kredytowych jedną z czołowych firm naszego rynku pośredników kredytowych jest bez wątpliwości Expander, udzielający się już od jedenastu lat i dorocznie zyskujący nowych usatysfakcjonowanych konsumentów.

Oblicz zdolność kredytową – warto!

O tryumfie w rankingach doradców kredytowych, Expandera rozstrzygają w największym stopniu jego doskonale przygotowani agenci, służący Konsumentom asystą w podejmowaniu decyzji kredytowych.

Zadaniem Expandera jest dawanie Odbiorcom najciekawszych rozwiązań w obszarze finansów indywidualnych, a równolegle wspomaganie w urzeczywistnianiu ich największych planów. Na dodatek oprócz bezpośredniego kontaktu z pośrednikiem odnośnie pożyczki, Expander proponuje własnym konsumentom łańcuch uproszczeń, z jakich delikwenci mogą użyć osobiście w ramach proponowanych wskazówek na witrynie online.

Jest to przykładowo kalkulator kredytów hipotecznych, dzięki któremu ewentualni biorący kredyt na kupno domu mogą wykonać pierwszej kontroli posiadanej zdolności kredytowej a także obliczyć wielkość pojedynczej raty dla swobodnie wytypowanych przez siebie kryteriów pożyczki.

Dodatkowo Expander przedkłada własnym odbiorcom wgląd w wciąż obowiązujący ranking kredytów mieszkaniowych, który z pewnością jest niezmiernie przydatny przy dokonywaniu wyboru najlepszej propozycji finansowej.

Nie licząc wsparcia w płaszczyźnie starania się o udzielenie kredytów, Expander oferuje dodatkowo pomoc w dokonaniu wyboru metod inwestowania funduszy. Są to przykładowo lokaty strukturyzowane oraz fundusze inwestycyjne w kruszec czy ropę, dzięki którym interesant uzyskuje opcję na owocny rezultat inwestycyjny nie związany od sytuacji rynkowej.

Expander – czy warto?

Kredyty hipoteczne są jednymi z najbardziej popularnych kredytów w oddziałach Expandera. Każdy człowiek chce mieć jak to się mówi swoje miejsce w którym będzie się czuł jak na swoim. Kredyt na mieszkanie posiada w swojej ofercie każdy bank. Oferty te różnią się jednak oprocentowaniem i warunkami udzielenia kredytu.

 

Porównanie kredytów hipotecznych nie jest niczym łatwym. Musimy wziąć pod uwagę wiele szczegółów, które bywają bardzo ważne i często nie są przedstawiane na atrakcyjnych kredytowych reklamach. Kredyty mieszkaniowe czy hipoteczne udzielane są tylko i w wyłączne osobą pracującym, zarabiającym powyżej 1000 zł miesięcznie, choć zwykle 1000 zł jest zbyt małym zarobkiem.

Ranking kredytów hipotecznych na 2018 czy 2019 rok możemy zobaczyć na wielu stronach internetowych, dzięki czemu łatwiej nam będzie wybrać ten bardziej korzystny dla nas. Kredyt hipoteczny w banku PKO BP na 240 000 zł rozłożony na 30 lat będzie oprocentowany na prawie 5,00 proc. (zwracajmy uwagę na oprocentowanie rzeczywiste), przy czym miesięczna rata będzie wynosić około 1400 zł.

Nie jest to zatem tak dużo jakby mogło się nam wydawać. Inne kredyty hipoteczne w takich bankach jak BOŚ, BGŻ oraz Millenium mają podobne oprocentowanie, zatem raty miesięczne w tych bankach nie przewyższają kwoty 1500 zł miesięcznie (w przypadku gdy bierzemy kredyt na około 250 000 zł , a czas kredytowania wynosi 30 lat).

 

Kredyty hipoteczne są kredytami udzielanymi zwykle na 30 lat – co nie oznacza , że tylko na tyle lat możemy go wziąć. Niektóre banki oferują kredytowanie nawet do 35 lat.

Pożyczka Vivus za darmo