Specjalnie dla naszego serwisu Alior Bank przygotował szybką ścieżkę kredytową. 0% prowizji i do 50 000 zł na już.

Gdzie dostaniesz szybki kredyt gotówkowy ?

Analitycy z ING Banku wyliczyli, że Polacy najczęściej pożyczają kwotę 5 tysięcy złotych. W związku z tym bank wprowadził do portfolio swoich produktów Pakiet 5000, który zawiera w sobie pożyczkę na taką kwotę (szybki kredyt gotówkowy online).
Jednocześnie ING Bank postanowił zbudować wokół tego kredytu dużą kampanię wizerunkową i produktową.

Pakiet przeznaczony jest dla wszystkich potencjalnych kredytobiorców, w odróżnieniu od klasycznej MEGA pożyczki gotówkowej, która jest przeznaczona jedynie dla stałych klientów banku. Bank znacznie uprościł procedurę korzystania z pakietu.

Wystarczy wypełnienie formularza, który znajduje się na internetowych stronach banku. Konsultanci ING oddzwaniają i pomagają skutecznie dopasować ofertę. Do skorzystania z pożyczki wystarczy jedynie 800 złotych dochodu netto.

 

Dużym atutem jest elastyczna forma dokumentowania swoich dochodów. W tym przypadku możliwa jest pożyczka na PIT lub oświadczenie w przypadku klientów, którzy od co najmniej 3 miesięcy przelewają wynagrodzenie na konto w ING Banku Śląskim.
Taka procedura sprawia, że tani kredyt gotówkowy w ING Banku zyskał w błyskawicznym tempie wielu amatorów. Zwłaszcza, że pożyczka gotówkowa od ręki oferowana jest na bardzo dobrych warunkach. Rata wynosi jedynie 89 złotych miesięcznie, przy maksymalnym okresie kredytowania, który wynosi 84 miesiące. Pakiet 5000 jest udzielany bez żadnej prowizji, a jego częścią jest bezpłatne ubezpieczenie, które chroni kredytobiorcę i jego bliskich.

 

W przypadku śmierci kredytobiorcy polisa pokrywa w całości część zobowiązania, która pozostała do spłaty. Kredytobiorca nie musi wykonywać żadnych badań lekarskich, wypełniać ankiet, wystarczy deklaracja o przystąpieniu do ubezpieczenia. Stali klienci ING Banku Śląskiego mogą skorzystać z bardziej rozbudowanej oferty.

Maksymalna kwota pożyczki gotówkowej wynosi w ich przypadku 100 tysięcy złotych i jest ograniczona do 20-krotności dochodów netto kredytobiorcy. W wersji standardowej, która wiąże się z brakiem wymaganych zabezpieczeń bank pożycza kwoty od 1 tysiąca do 50 tysięcy złotych. Do 15 tysięcy złotych pożyczkobiorca może otrzymać bez zgody współmałżonka.

A co najważniejsze taki szybki kredyt gotówkowy może otrzymać w kilkadziesiąt godzin!