Regularne inwestowanie z ekontem mBanku z promocją

by Doradca
41 odwiedzin

mBank ogłasza nową odsłonę promocji dla regularnych inwestorów! Tym razem możesz zyskać aż 310 zł bonusu! W ramach inicjatywy „Regularne Inwestowanie 2024 – edycja 2”, zostaniesz nagrodzony za złożenie wniosku oraz regularne wpłaty na cel inwestycyjny lub regularne inwestowanie w kolejne jednostki funduszy inwestycyjnych.

Maksymalna premia przewidziana jest dla osób, które założą cel inwestycyjny za pomocą smartfona – to zachęta do częstszego korzystania z aplikacji mobilnej banku.

Jeśli nie masz jeszcze osobistego konta w mBanku, ale chciałbyś regularnie inwestować w swoją przyszłość, możesz założyć darmowe eKonto do korzystania z usług promocyjnych z premią gotówkową nawet do 720 zł!

SFI to narzędzie dostępne w bankowości elektronicznej mBanku, zarówno w przeglądarce, jak i w aplikacji. Jest przeznaczone do inwestowania w fundusze inwestycyjne. Obsługa SFI jest uproszczona, adresowana głównie do początkujących oraz osób, które nie chcą zagłębiać się w tajniki inwestowania, lecz osiągnąć długoterminowe zyski przy lepszych warunkach niż oferowane przez lokaty.

W przeciwieństwie do tradycyjnych lokat, środki z funduszy inwestycyjnych są dostępne do wypłaty w dowolnym momencie bez ponoszenia straty osiągniętego dotychczas zysku. W takiej sytuacji może jednak wystąpić utrata prawa do premii.

Korzystając z SFI, unikasz dodatkowych opłat związanych z nabyciem czy późniejszym odkupieniem aktywów, poza kosztami samego funduszu. Wszelkie opłaty, włącznie z opłatą za zarządzanie, są uwzględnione w cenie jednostek funduszu i wpływają pozytywnie na przejrzystość oferty oraz eliminację zbędnych kosztów. Zysk widoczny na ekranie jest natychmiastowe przypisywany do Twojego portfela.

Dla kogo Promocja mBanku?

Promocja skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów mBanku. Aby wziąć udział, konieczne jest posiadanie osobistego konta z zarejestrowanym Supermarketem Funduszy Inwestycyjnych (SFI).

W przypadku uczestnictwa w promocji, saldo środków na koncie SFI uczestnika nie może być niższe w dniu udziału w promocji niż saldo w dniu rozpoczęcia akcji, czyli 9 maja 2024 roku (chyba że zmiany wywołane są przez wycenę funduszy inwestycyjnych – wtedy kwalifikujesz się nadal). Jeśli więc dotąd nie korzystałeś z opcji inwestowania w mBanku, saldo Twojego konta w tym dniu wynosiło po prostu 0 zł, spełniając ten warunek bez problemu.

Nie posiadanie konta w mBanku? Załóż je i odbierz bonus aż do 720 zł!

Sprawdź jeszcze