Szybka gotówka całkowicie online od PKO BP
Szybka i pewna pożyczka w Santander Banku

Pożyczki pozabankowe długoterminowe

Pożyczki pozabankowe długoterminowe przez internet

Pomimo tego, że nie lubimy reklam to musimy przyznać, że większości z nich szybko wpada nam w ucho i zaczynamy nucić muzykę  z nich w trakcie ich trwania lub też w różnoraki sposób podziwiamy użyte do niej hasła reklamowe. Aktualnie wiele reklam to przede wszystkim pożyczki pozabankowe długoterminowe przez internet (promocje i super oferty). Jako samego produktu przedstawiać nikomu nie trzeba. Każdy doskonale wie o istnieniu pożyczki pozabankowej i wie gdzie ją można zamówić.

TOP 3 pożyczek pozabankowych: 1) Na 61 dni za darmo + jedne z najniższych rat, kalkulator na www.vivus.pl  
2) Najchętniej wybierana, do 15 000 zł na 3 lata - więcej na www.provident.pl
3) Zamów pożyczkę pozabankową do domu z www.bliska.pl

Pożyczki pozabankowe długoterminowe

Firmom zależy jednak na budowaniu marki, ponieważ na rynku jest bardzo duża konkurencja. Większości z nich oferują nam jednak szybkie, tanie i bezpieczne pożyczki. Czy faktycznie tak jest? Pożyczki pozabankowe z pewnością są szybkie. Co prawda wiele firm oferuje, że pieniądze na koncie będziemy mieć już po 15 minut. Z tym co prawda bywa różnie, ale zazwyczaj jeszcze w tym samym dniu możemy liczyć na przelew.

Wszystko zależy tutaj od polityki danej firmy – a dokładnie na jakiej zasadzie pożyczają pieniądze. Czy pożyczki pozabankowe długoterminowe są tanie? Z pewnością jeśli korzystamy z nich po raz pierwszy możemy liczyć na ciekawe promocje. Najczęściej ile pieniędzy pożyczymy – tyle mamy finalnie oddać. Promocje się oczywiście zmieniają, ale większości firm pozabankowych cały czas utrzymuje, że klienci korzystający z ich produktów po raz pierwszy mogą liczyć na ciekawą zachętę.

Następnym razem musimy liczyć się już z tym, że będziemy oddawać o wiele więcej. Ile?

Tu już należy sprawdzić każdą ofertę oddzielnie. Zdajemy sobie sprawę, że jest to niezwykle czasochłonne. Ale pożyczki pozabankowe to tak popularny temat, że wymyślone niezwykle przydatne narzędzie w postaci porównywarki. Dzięki niej w szybki sposób sprawdzimy ile będziemy musieli oddać wszystkich pieniędzy.

I w końcu jedna z ważniejszych kwestii – czy pożyczki pozabankowe długoterminowe są bezpieczne?

TOP 3 pożyczek pozabankowych: 1) Na 61 dni za darmo + jedne z najniższych rat, kalkulator na www.vivus.pl  
2) Najchętniej wybierana, do 15 000 zł na 3 lata - więcej na www.provident.pl
3) Zamów pożyczkę pozabankową do domu z www.bliska.pl

Nadal wiele osób ma dość negatywną opinię na temat takich produktów. Nie oznacza to jednak, że są one niebezpieczne. Większości firm to sprawdzone marki i to z nich warto korzystać, by mieć pewność co do bezpieczeństwa naszych danych jak i samych pieniędzy, które chcemy pożyczyć.

 

Pożyczka pozabankowa bez zdolności kredytowej

To co kojarzy się nam z ubieganiem się o kredyt czy pożyczkę w banku to zdolność kredytowa. W przypadku banku jest ona zawsze brana pod uwagę. W końcu tak szanowane instytucje nie mogą pozwolić sobie na choć niewielkie uchybienie. Jest jednak wiele osób, które owej zdolności kredytowej nie posiadają, ale są w stanie pożyczkę spłacić. I co wtedy? Dla nich jedynym rozwiązaniem są pożyczki w firmach pozabankowych.

TOP 3 pożyczek pozabankowych: 1) Na 61 dni za darmo + jedne z najniższych rat, kalkulator na www.vivus.pl  
2) Najchętniej wybierana, do 15 000 zł na 3 lata - więcej na www.provident.pl
3) Zamów pożyczkę pozabankową do domu z www.bliska.pl

I faktycznie oferując się możemy zapamiętać takie właśnie slogany reklamowe. To niezwykle ważne dla wielu ludzi. Żyjemy w czasach, w których nie każdy może zaciągnąć kredyt czy pożyczkę w banku właśnie ze względu na zdolność kredytową. Pracujemy, ale nie posiadamy odpowiednich papierów. Banki bezwzględnie odpuszczają sobie takich klientów. Co prawda coraz częściej te oferty na pożyczki są bardziej wyrozumiałe, ale nadal ciężko tu mówić, by móc się o nie ubiegać. Zupełnie inaczej jest w firmach pozabankowych. Najczęściej owe firmy nie interesuje nasza zdolność kredytowa. Jednak przed wypełnieniem wniosku warto poczytać regulaminy i zasady.

Firmy pożyczkowe

Obecnie na rynku jest sporo firm pozabankowych i każdej z nich zależy na ściągnięciu klienta. Jesteśmy zatem kuszeni chwytliwymi sloganami reklamowymi. Jednak gdy przychodzi już do wysłania wniosku okazuje się, że nasza zdolność kredytowa skreśla nasze szanse na otrzymanie pieniędzy. Nie należy się jednak poddawać, bo na rynku są i takie firmy, które nie zważają na to większej uwagi.

Sprawdzenie każdej oferty z osobna może być czasochłonne. Ale odpowiednim rozwiązaniem są porównywarki. W kilkanaście minut spośród kilkudziesięciu firm znajdziemy kilka, które będą spełniały nasze oczekiwania. Poza tym nigdy nie zapominajmy, że i firmy pozabankowe muszą mieć pewny punkt zaczepienia. Nikt nie może bez przerwy pożyczać na tak dużą skalę pieniędzy bez żadnego zabezpieczenia.

Nie martwy się jednak, gdy owej zdolności kredytowej nie posiadamy, ponieważ i bez niej jesteśmy w stanie pożyczyć nawet kilka tysięcy złotych i to dosłownie w kilkanaście minut.

Pożyczka Vivus za darmo