Specjalnie dla naszego serwisu Alior Bank przygotował szybką ścieżkę kredytową. 0% prowizji i do 50 000 zł na już.
Za każdy pożyczony 1000zł płacisz 6zł miesięcznie

Pożyczki bez zaświadczeń – jakie kwoty można uzyskać?

Pożyczka bez zaświadczenia to nic innego, jak coraz bardziej popularna oferta otrzymania pożyczki bez konieczności podpierania jej zaświadczeniami o uzyskiwanym dochodzie. Nie oferują ich banki, a prywatne firmy kredytowe, które dysponują wyłącznie własnym kapitałem.

Od zwykłego kredytu bankowego pożyczka bez zaświadczenia różni się przede wszystkim krótkim terminem realizacji oraz minimalizacją niezbędnych formalności. Dowiedz się, jakie kwoty można uzyskać przy korzystaniu z oferty pożyczek bez zaświadczeń!

 

O jakie kwoty można się ubiegać decydując się na pożyczkę bez zaświadczeń?

Przedział kwot, o jakie ubiegać się można przy złożeniu wniosku o pożyczkę bez zaświadczeń, zależny jest od oferty wybranej firmy finansowej. Szczególnie warto przyjrzeć się warunkom firmy KFF24. Aplikując o pożyczkę tego typu w tej doświadczonej firmie finansowej przebierać możemy w wielu wariantach kwotowych. Jednorazowo otrzymać możemy od 200 do nawet 10 tysięcy złotych. Są to sumy, które idealnie wpiszą się w codzienne potrzeby pożyczkobiorcy – bez względu na to, czy chodzi o wakacyjną wycieczkę, zapomogę na zorganizowanie imprezy okolicznościowej w postaci komunii czy wesela, czy też konieczność wykonania małego remontu w mieszkaniu. Dzięki zamieszczonemu na stronie internetowej firmy intuicyjnemu suwakowi możemy dokładnie określić kwotę, na jakiej nam zależy.

Zgodnie z ofertą KFF24 pożyczkobiorca ma szansę nawet uzyskać kwotę wyższą, niż wskazane 10 tysięcy złotych. Zobowiązany jest jednak wówczas przedstawić pracownikowi firmy finansowej dokumenty i zaświadczenia prezentujące jego zdolność kredytową. Wymagana jest historia kredytowa oraz dokumenty dotyczące uzyskiwanych dochodów, które uwierzytelnione zostały przez pracodawcę.

Na podstawie zebranej dokumentacji pracownik firmy KFF24 może następnie określić dopuszczalną kwotę planowanej pożyczki. System ma zapobiec sytuacji, w której firma pozabankowa oferuje klientowi wysoką pożyczkę, której ten nie jest następnie w stanie terminowo spłacić. Tego typu zjawisko oferowania kwot, które są dla pożyczkobiorcy nieosiągalne do spłaty ze względu na jego dochody, to zabieg często stosowany u nieuczciwych przedsiębiorstw finansowych. Klient nie może dotrzymać warunków umowy i oddać pożyczonej kwoty w terminie, przez co nałożone zostają na niego opłaty karne, w efekcie znacząco podnosząc pierwotną wartość pożyczki.

Choć manewr jest bardzo skuteczny i przynosi pożyczkodawcy wymierne zyski, jest to praktyka potępiana przez firmę KFF24, gdzie na pierwszym miejscu stawiana jest wiarygodność oraz zaufanie klienta.