Specjalnie dla naszego serwisu Alior Bank przygotował szybką ścieżkę kredytową. 0% prowizji i do 50 000 zł na już.

Pożyczka z najdłuższym okresem kredytowania

W Internecie znaleźć można branżowe strony, które specjalizują się w wyszukiwaniu i porównywaniu kredytów konsumenckich. W zależności od osobistych preferencji można znaleźć odpowiedni produkt bankowy.

Zazwyczaj najbardziej poszukiwany jest kredyt gotówkowy na dowód osobisty. Banki decydują się na pożyczanie gotówki na podstawie oświadczenia o wysokości dochodu w celu znacznego usprawnienia procedury i ograniczenia do maksimum wszelkich formalności.

 

Dzięki temu znacznie skraca się okres pomiędzy złożeniem wniosku kredytowego, a otrzymaniem pieniędzy. Są banki, w których funkcjonuje pożyczka gotówkowa na już. Klienci mogą otrzymać środki podczas jednej wizyty w banku. Oczywiście możliwość korzystania z produktów bankowych jest uzależniona od zdolności kredytowej klientów.

Osoby, które taką zdolność utraciły, mogą skorzystać z propozycji przygotowanych przez instytucje poza bankowe. Firmy kredytowe słyną z szybkiego załatwiania wszelkich formalności związanych z oferowanymi przez siebie pożyczkami.

 

Pożyczka z najdłuższym okresem kredytowania

Spośród banków, które oferują szybkie kredyty gotówkowe wyróżnia się propozycja przygotowana przez Alior Bank. Produkt jest promowany drobną ratą, która wynosi 22 zł za każdy 1000 zł pożyczki. Bank nie pobiera prowizji za udzielenie tej pożyczki.

Kredyt gotówkowy w Alior Banku może wynieść maksymalnie 150 tysięcy złotych. Nie są wymagane dodatkowe poręczenia ani zabezpieczenia. Bank akceptuje szeroki zakres źródeł dochodu, w tym umowę zlecenie oraz umowę o dzieło.

Pożyczka w Aliorze, to pożyczka od ręki, bowiem pieniądze są uruchamiane w ciągu jednego dnia. Kredyt może być użyty do skonsolidowania innych zobowiązań kredytowych.

Wielu klientów ma kłopoty ze spłacaniem wcześniejszych zobowiązań. Sytuacja na rynku pracy jest niezwykle dynamiczna i niestety zdarza się pogorszenie sytuacji materialnej wielu kredytobiorców. Wielu z nich płaci dość wysokie raty zobowiązań, jakie niesie ze sobą pożyczka na dowód, która zazwyczaj udzielana jest na stosunkowo krótki okres, co powoduje wyższe raty miesięczne.

Pożyczka gotówkowa w Aliorze ma stosunkowo długi dopuszczalny okres kredytowania, bo do 10 lat. To może w znacznym stopniu obniżyć wysokość miesięcznych zobowiązań.

 

Klienci banku mogą ustawić automatyczną spłatę kredytu z konta osobistego. Biorąc kredyt gotówkowy warto rozważyć możliwość skorzystania z takiej usługi. Konto bankowe osobiste Alior Banku zapewnia za darmo wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na calutkim świecie, darmowe przelewy prze Internet oraz darmową pomoc fachowców z wielu dziedzin w ramach pakietu „pomocni fachowcy”.

Klienci banku, którzy polecą produkty oferowane przez Aliora swoim znajomym i przyjaciołom mają szansę nawet na 1200 złotych za jedną rekomendację. Program rekomendacyjny wypłaca premie za skuteczne przekonanie kogoś do skorzystania z produktów banku. Kredytobiorcy, który zdecydowali się na pożyczkę gotówkową w Alior Banku mają możliwość zawieszenia spłaty rat na okres od 1 do 3 miesięcy.

 

Należy przy tym pamiętać, że wakacje kredytowe skierowane są do osób terminowo regulujących zobowiązania. Bank może odrzucić wniosek w tej sprawie w przypadku wystąpienia zagrożenia terminowości spłat pożyczki.