Pożyczka w Kasie Stefczyka? Oblicz raty, wykorzystaj kalkulator

pozyczka-w-kasie-stefczyka

Trudno jest znaleźć na rynku produktów bankowych kredyt czy pożyczkę, która nie byłaby związana z jakimś bonusem, promocją i inną, nadzwyczajną okazją. Nadużywanie promocji do zachęcenia klientów stało się ostatnio nagminne. Trudno powiedzieć, czy istnieje bank, który nie stosuje tego typu pomysłów animujących sprzedaż poszczególnych produktów.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Do 200 000zł! RRSO najniższe w Polsce, więcej na www.alior.pl
2) W 15 minut! Do 4000zł online na oświadczenie, kalkulator na www.eurobank.pl
3) Świetna pożyczka na już z niską ratą, kalkulacja na www.bgzbnp.pl

Zwłaszcza, że na zasadzie cross selling sprzedawane są przy okazji kredytów również inne produkty bankowe. Jeżeli chcemy skorzystać z kredytu bądź pożyczki, która jest szeroko reklamowana, to możemy mieć pewność, że wszelkiego rodzaju atrakcje zależą od tego, czy nabędziemy inne produkty danego banku. Kasa Stefczyka oferuje kredyt gotówkowy bez poręczycieli, który związany jest z możliwością skorzystania z rozmaitych bonusów. Jeżeli klient zdecyduje się na kredyt razem z kontem, to bank obniży prowizję kredytową.

Kalkulator kredytu gotówkowego

Taki sam efekt da połączenie kredytu z kartą kredytową. Jeżeli skorzystamy z obu produktów dodawanych do kredytu, to obniżka prowizji się zsumuje i wyniesie 80 procent. W przypadku skorzystania dodatkowo z oferty ubezpieczenia, bank zrezygnuje całkowicie z pobierania od nas prowizji. Powyższy przykład mógłby służyć za wzór sprzedaży wiązanej. Nabycie konkretnych produktów bankowych wiąże się z wymiernymi zyskami.

Poza tym oferowana przez Kasę Stefczyka pożyczka gotówkowa bez poręczyciela posiada niezwykle atrakcyjne warunki. Nie każda pożyczka w 10 minut związana jest z tyloma dodatkowymi warunkami, istotnymi dla kredytobiorców. Złożenie wniosku jest bardzo proste. Wypełnienie formularza kontaktowego online sprawia, że bank kontaktuje się z nami i zaczyna współpracować w przygotowaniu umowy kredytowej.

Maksymalna kwota kredytu nie może przekroczyć 20 krotności naszych zarobków. Górny limit wynosi jednak 10 tysięcy złotych, a w placówkach partnerskich możemy wziąć nawet trochę więcej.

Okres kredytowania może wynieść do 120 miesięcy. Oferowany do kredytu pakiet ubezpieczeń można wykupić w dowolnej chwili. Ubezpieczenie chroni kredytobiorcę w razie utraty pracy, częściowej niezdolności, a także całkowitej niezdolności do pracy.

Jednocześnie stanowi zabezpieczenie rodziny na wypadek śmierci kredytobiorcy który starał się o kredyt gotówkowy bez poręczycieli w Kasie Stefczyka.