Specjalnie dla naszego serwisu Alior Bank przygotował szybką ścieżkę kredytową. 0% prowizji i do 50 000 zł na już.
Oblicz ratę i koszty To jedna z najtańszych pożyczek w Polsce.

Pożyczka w Kasie Stefczyka? Oblicz raty, wykorzystaj kalkulator

pozyczka-w-kasie-stefczyka

Trudno jest znaleźć na rynku produktów bankowych kredyt czy pożyczkę, która nie byłaby związana z jakimś bonusem, promocją i inną, nadzwyczajną okazją. Nadużywanie promocji do zachęcenia klientów stało się ostatnio nagminne. Trudno powiedzieć, czy istnieje bank, który nie stosuje tego typu pomysłów animujących sprzedaż poszczególnych produktów.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Mini Ratka PKO BP (bez zaświadczeń do 24 000zł) - www.pko.pl
2) 0% prowizji! 6,9%, do 50 000 zł, oblicz ratę na www.alior.pl
3) Świetna pożyczka na już z niską ratą, kalkulacja na www.bgz.pl

Zwłaszcza, że na zasadzie cross selling sprzedawane są przy okazji kredytów również inne produkty bankowe. Jeżeli chcemy skorzystać z kredytu bądź pożyczki, która jest szeroko reklamowana, to możemy mieć pewność, że wszelkiego rodzaju atrakcje zależą od tego, czy nabędziemy inne produkty danego banku. Kasa Stefczyka oferuje kredyt gotówkowy bez poręczycieli, który związany jest z możliwością skorzystania z rozmaitych bonusów. Jeżeli klient zdecyduje się na kredyt razem z kontem, to bank obniży prowizję kredytową.

TOP 3 pożyczek pozabankowych: 1) Pierwsza pożyczka za darmo! Kalkulator na stronie www.vivus.pl
2) Najchętniej wybierana, do 15 000 zł na 3 lata - więcej na www.provident.pl
3) Na 30 dni za darmo + jedne z najniższych rat, kalkulator na www.wonga.pl

Kalkulator kredytu gotówkowego

Taki sam efekt da połączenie kredytu z kartą kredytową. Jeżeli skorzystamy z obu produktów dodawanych do kredytu, to obniżka prowizji się zsumuje i wyniesie 80 procent. W przypadku skorzystania dodatkowo z oferty ubezpieczenia, bank zrezygnuje całkowicie z pobierania od nas prowizji. Powyższy przykład mógłby służyć za wzór sprzedaży wiązanej. Nabycie konkretnych produktów bankowych wiąże się z wymiernymi zyskami.

Poza tym oferowana przez Kasę Stefczyka pożyczka gotówkowa bez poręczyciela posiada niezwykle atrakcyjne warunki. Nie każda pożyczka w 10 minut związana jest z tyloma dodatkowymi warunkami, istotnymi dla kredytobiorców. Złożenie wniosku jest bardzo proste. Wypełnienie formularza kontaktowego online sprawia, że bank kontaktuje się z nami i zaczyna współpracować w przygotowaniu umowy kredytowej.

Maksymalna kwota kredytu nie może przekroczyć 20 krotności naszych zarobków. Górny limit kredytu gotówkowego wynosi jednak 10 tysięcy złotych, a w placówkach partnerskich możemy wziąć nawet trochę więcej.

Okres kredytowania może wynieść do 120 miesięcy. Oferowany do kredytu pakiet ubezpieczeń można wykupić w dowolnej chwili.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Mini Ratka PKO BP (bez zaświadczeń do 24 000zł) - www.pko.pl
2) 0% prowizji! 6,9%, do 50 000 zł, oblicz ratę na www.alior.pl
3) Świetna pożyczka na już z niską ratą, kalkulacja na www.bgz.pl

Ubezpieczenie chroni kredytobiorcę w razie utraty pracy, częściowej niezdolności, a także całkowitej niezdolności do pracy.

Jednocześnie stanowi zabezpieczenie rodziny na wypadek śmierci kredytobiorcy który starał się o kredyt gotówkowy bez poręczycieli w Kasie Stefczyka.

Ustawa o kredycie gotówkowym – co reguluje

Obowiązująca w Polsce ustawa o kredycie konsumenckim bardzo dokładnie precyzuje prawa i obowiązki stron zawierających umowę o taką pożyczkę. Kredytem konsumenckim są wszystkie pożyczki i kredyty, których wartość jest nie wyższa niż 255 550 złotych i okres spłaty jest dłuższy niż 3 miesiące.

Nie ma znaczenia, w jakiej formie i przez kogo proponowane są pieniądze. Ustawa obejmuje kredyt gotówkowy bez zaświadczeń, kredyt samochodowy, kredyt w rachunku, czy kartę kredytową bez względu na to, czy są to produkty bankowe, czy też oferują je pozabankowe firmy pożyczkowe.

TOP 3 pożyczek pozabankowych: 1) Pierwsza pożyczka za darmo! Kalkulator na stronie www.vivus.pl
2) Najchętniej wybierana, do 15 000 zł na 3 lata - więcej na www.provident.pl
3) Na 30 dni za darmo + jedne z najniższych rat, kalkulator na www.wonga.pl

Ustawa reguluje warunki kredytów gotówkowych. Umowa kredytu musi być zawsze zawarta na piśmie i za jej sporządzenie odpowiada kredytodawca.

Na umowie muszą znaleźć się takie dane jak wysokość kredytu, sposób i termin spłaty, informacje o prowizjach, opłatach i pozostałych kosztach związanych z udzieleniem pożyczki, informacje o możliwości spłaty przed terminem oraz podana musi być wysokość oprocentowania i warunki jego zmiany. Wysokość oprocentowania może maksymalnie wynieść czterokrotność stopy kredytu lombardowego NBP, co wynika z ustawy anty lichwiarskiej.