Szybka gotówka całkowicie online od PKO BP
Szybka i pewna pożyczka w Santander Banku

Pożyczka ratalna – gdzie najtaniej?

Pożyczka ratalna - gdzie najtaniej? 1

Pożyczki ratalne to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki, a jednocześnie chcą mieć więcej czasu na spłatę zobowiązania. Są one bardzo korzystne, ponieważ pozwalają na pożyczenie dużej sumy, nie obciążając przy tym nadmiernie domowego budżetu. Czym kierować się, wybierając pożyczkę ratalną? Gdzie znaleźć najtańsze oferty?

Na czym polega pożyczka ratalna?

Jest to propozycja skierowana dla osób, które chcą skorzystać z usług firm pożyczkowych, lecz boją się, że nie uda im się zwrócić pieniędzy w wyznaczonym terminie. Chwilówki charakteryzują się stosunkowo krótkim okresem spłaty, co może stanowić przeszkodę dla osób znajdujących się w trudniejszej sytuacji finansowej. Mogą one jednak wybrać popularną pożyczkę ratalną, która umożliwia spłatę zobowiązania w kilku równych, rozłożonych w czasie  i dostosowanych do możliwości klienta transzach.

W zależności od firmy, okres kredytowania może wynosić od kilku do kilkudziesięciu miesięcy. Niewysoka rata nie obciąża zanadto portfela, umożliwiając spokojne zarządzanie domowym budżetem. Należy jedynie pamiętać o terminowym przelewaniu pieniędzy, ponieważ opóźnienia mogą wiązać się z naliczeniem dodatkowych opłat.

Kto może otrzymać pożyczkę ratalną?

Jest to bardzo szybka i wygodna opcja, z której chętnie korzysta wielu pożyczkobiorców. Dzięki liberalnym zasadom przyznawania, jest również ogólnodostępna. Pożyczkę ratalną może otrzymać każdy, kto spełnia kilka, podstawowych warunków, takich jak:

 •         Posiadanie polskiego obywatelstwa
 •         Ukończone 18 lat (w niektórych firmach wiek minimalny wynosi 21 lat)
 •         Posiadanie stałego źródła dochodu
 •         Posiadanie indywidualnego rachunku bankowego
 •         Dobra historia kredytowa- brak niespłaconych zobowiązań

Większość szybkich pożyczek ratalnych można otrzymać online, bez konieczności wychodzenia z domu. Jedynym dokumentem, który należy mieć przy sobie, jest dowód osobisty. Nie wymagane są żadne dodatkowe zaświadczenia. To bardzo korzystne rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na zaoszczędzeniu czasu i pieniędzy. Wysyłane przez Internet wnioski rozpatrywane są błyskawicznie, a pieniądze trafiają na konto pożyczkobiorcy najczęściej jeszcze tego samego dnia.

Jak wybrać najlepszą ofertę?

Na rynku można znaleźć wiele firm, proponujących swoim klientom pożyczki ratalne. Aby wybrać najlepszą z nich, należy zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii, takich jak:

 •         Minimalna i maksymalna kwota pożyczki
 •         RRSO, czyli całkowity koszt pożyczki
 •         Ilość rat, na które można rozłożyć zobowiązanie
 •         Wysokość rat
 •         Możliwość wyboru dnia spłaty
 •         Konsekwencje nieterminowej spłaty- wysokość odsetek za zwłokę, itp.
 •         Czas weryfikacji wniosku i oczekiwania na środki finansowe
 •         Przejrzystość i czytelność umowy
 •         Pozytywne opinie klientów na temat firmy

Wybierając najlepszą ofertę, warto skorzystać z profesjonalnej pomocy. Porównać pożyczki ratalne można na stronie Finrada.pl. Umożliwi to przeanalizowanie i zestawienie ze sobą wielu, atrakcyjnych ofert oraz ułatwi wybranie najkorzystniejszej z nich.

Gdzie szukać najtańszych pożyczek ratalnych?

Wiele firm  posiada w swojej ofercie tanie  pożyczki ratalne. Część z nich stara się zachęcić do skorzystania z nich jak największą ilość osób, proponując ciekawe promocje, jak np. pierwsza pożyczka za darmo, czyli z RRSO równym 0% .

Warto dokładnie przyglądać się ofertom, by wybrać tę, która będzie realnie najtańsza. Porównać pożyczki ratalne można na stronie Finrada.pl. Dobrze jest to zrobić, aby mieć pewność, że wybrana opcja jest najkorzystniejszą z możliwych.

Pożyczka Vivus za darmo