Specjalnie dla naszego serwisu Alior Bank przygotował szybką ścieżkę kredytową. 0% prowizji i do 50 000 zł na już.

Pożyczka od ręki w 15 minut z Alior Banku – czy warto?

Każdy z nas w pewnym momencie swojego życia potrzebuje pożyczki, bądź też kredytu – ot, na przykład na remont, wakacje, czy też wydatki zdrowotne. Dziś o uzyskanie pożyczki nie trudno, a banki mają dla nas coraz to lepsze oferty.

Aby jednak przekonać się, gdzie pożyczka gotówkowa jest dostępna od ręki, warto się dobrze przyjrzeć ofertom wielu banków i porównać ich parametry takie, jak procentowanie, prowizja, czy też dodatkowe opłaty, które związane są z tego typu produktem bankowym, a więc całkowite koszty kredytowania.

 

Wstępne informacje związane bezpośrednio z tym tematem uzyskamy, czytając dobrze przygotowany ranking pożyczek – na przykład oferowany przez jakiś portal finansowy (dostępny u Nas na stronie), bądź też niezależnych doradców.

 

Dzięki niemu poznamy, przynajmniej w ogólnym stopniu możliwości, jakie dają nam banki, a także inne instytucje finansowe, które mogą nam udzielić kredytowania. Korzystając z tych danych, można wybrać ten kredyt, który jest dla nas najmniej uciążliwy finansowo – a więc taki o niskich ratach, długim okresie kredytowania, czy też małej prowizji i oprocentowaniu.

 

Wielu biorących kredyt gotówkowy zadaje sobie pytanie, czy wybrać pożyczkę od ręki w Alior Banku czy w Getin Banku – te banki bowiem, w ostatnich latach przodują jako kredytodawcy dla sektora małych pożyczek gotówkowych. Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna, ponieważ każdy z tych banków prezentuje sobą inną ofertę – mimo że oprocentowanie jest na zbliżonym poziomie (ze wskazaniem na Alior Bank).

Wszystko zależy od naszych preferencji – długości spłaty, prowizji, wysokości rat i innych tego typu warunków. Najlepiej zapoznać się samodzielnie z ofertą obu banków i podjąć decyzję na własną rękę.

  Pożyczka od ręki w Alior Banku: