Porównaj i wybierz najlepszy kredyt
Mini Ratka online PKO BP! Bez prowizji!

Pożyczka na Święta – szukamy najlepszej

Pożyczka na Święta - szukamy najlepszej 1

Pożyczki świąteczne to bardzo popularne produkty bankowe w okresie świąt Bożego Narodzenia. To święto na które wydajemy najwięcej pieniędzy. W tym przypadku możemy liczyć na ciekawe warunki kredytów gotówkowych w różnych bankach ale i na para banki, gdzie pożyczki mogą dostać osoby, które dostały odmowę w bankach.

Jak więc widzimy rozwiązań jest całe mnóstwo. Wiemy, że oprocentowanie kredytów gotówkowych na koniec roku jest nieco niższe. W taki sposób banki zachęcają osoby do kredytowania i tak naprawdę nie ma w tym nic złego. Zobaczmy więc na początek jak przedstawiają się kredyty gotówkowe w bankach.

 

Czy możemy przeznaczyć pożyczone pieniądze na prezenty?

Oczywiście! Żaden bank nie będzie kazał nam dokładnie określić na co chcemy wydać pożyczone od banku pieniądze. Dlatego też przedstawimy teraz nasz mini ranking kredytów gotówkowych na początek 2016 roku na które na pewno warto jest zwrócić swoją uwagę: Alior Bank, Citi Handlowy, Credit Agricole, Getin Bank, ING Bank, mBank.

Zobaczmy dokładnie ile będzie nasz kosztować cały kredyt i porównajmy zestawienia wszystkich banków. Dzięki temu będziemy dokładnie doinformowani co będzie dla nas najbardziej opłacalne. Zatem najtańsza pożyczka gotówkowa to pożyczka oferowana nam przez Euro Bank – jeśli weźmiemy kredyt gotówkowy w wysokości 10 000 złotych na czas 3 lat, rata będzie wynosić dokładnie 339 złotych miesięcznie.

 

A jak nie bank?
Zostają nam takie instytucje jak Provident, Expander, Profi Credit, Ok Money, oraz pożyczki społecznościowe z których obecnie korzysta bardzo wiele osób. Dokładnie zobaczmy jak szczegółowo przedstawia się oferta i co jest napisane małym druczkiem w umowie kredytowej.

Dzięki temu będziemy pewni, że wzięty przez nas kredyt jest czymś odpowiednim.

Aby wziąć pożyczkę musimy przygotować wszystkie potrzebne dokumenty. Na stronie internetowej placówki na pewno wszystko będzie dokładnie napisane: potrzebny nam dowód osobisty, ewentualnie zaświadczenia o dochodach, umowa o pracę/zlecenie/dzieło/kontakt.

Skontaktujmy się z przedstawicielem placówki, czy też banku – dzięki temu będziemy wiedzieć, która oferta jest dla nas najbardziej opłacalna i pozytywna.

 

Kredytowanie nie jest takie proste jak może nam się wydawać. Musimy brać pod uwagę wiele ważnych szczegółów takich jak oprocentowanie, koszt udzielenia kredytu, marże i inne nim zdecydujemy się na kredyt gotówkowy świąteczny na zakup prezentów czy po prostu organizację Świąt Bożego Narodzenia. Fora finansowe mogą być dla nas także pomocne – tutaj znajdziemy podpowiedzi ekspertów.

Pożyczka Vivus za darmo