Szybka gotówka całkowicie online od PKO BP
Szybka i pewna pożyczka w Santander Banku

Pożyczka bez dochodów – czy to możliwe ?

Pożyczka bez dochodów - czy to możliwe ? 1

Wiele osób uważa, iż aby otrzymać pożyczkę, czy też kredyt w banku należy mieć odpowiednie dochody. Należy wykazać w banku, iż jest się osobą godną zaufania, a na czas, na jaki ubiegamy się o przyznanie pożyczki mamy zapewnione źródło dochodów.

Tym samym zapominają o tym, że można otrzymać pożyczkę, nawet wtedy, kiedy nie posiada się legalnego źródła dochodów, czy też umowa o prace jest podpisana na bardzo krótki okres czasu.

Pożyczka bez dochodów – czy to się opłaca?

Pożyczka bez dochodów jest zwykle udzielana przez firmy, które nie są określane mianem banków. Ich atrakcyjność polega na tym, że osoba, która ubiega się o jej przyznanie nie musi przedstawiać żadnych dokumentów potwierdzających tego, iż dysponuje określonymi dochodami, iż będzie w stanie spłacać kolejne raty.

 

Tania pożyczka bez dochodów cieszy się tak dużym zainteresowaniem również ze względu na fakt, iż niestety pewnej grupie osób banki odmawiają kredytów, lub też udzielają ich bardzo niechętnie.

Do tej grupy należą z pewnością młode osoby, które poszukują swojej pierwszej pracy, czy też osoby, które mają już pewne zobowiązania finansowe, i pomimo tego, iż mają regularne źródło dochodów, to niestety dla banków są to klienci tak zwanego wysokiego ryzyka.

Firmy poza bankowe a pożyczka

Na popularność pożyczek udzielanych przez firmy spoza sektora bankowego wpływa również fakt, że ich oferta jest dostępna niemalże przez całą dobę. Dobra pożyczka gotówkowa online nie jest niczym niezwykłym w przypadku tego rodzaju firm. Wystarczy tylko wypełnić odpowiedni wniosek, czy też formularz, który jest dostępny na stronach internetowych firmy, i poczekać kilkanaście minut na odpowiedź. System automatycznie przetwarza nasze dane, które często nie są w żaden sposób sprawdzane.

TOP 3 pożyczek pozabankowych: 1) Na 61 dni za darmo + jedne z najniższych rat, kalkulator na www.vivus.pl  
2) Najchętniej wybierana, do 15 000 zł na 3 lata - więcej na www.provident.pl
3) Zamów pożyczkę pozabankową do domu z www.bliska.pl

Tym samym łatwość, z jaką można otrzymać pożyczkę, bez wychodzenia z domu jest kolejnym czynnikiem, który sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na to rozwiązanie.

Co można zyskać decydując się na pożyczkę udzielaną za pośrednictwem Internetu, czy też w domu, bez konieczności przedstawienia zaświadczeń o dochodach?

Oprócz tego, że zyskujemy potrzebne nam pieniądze przekonujemy się o tym, że uzyskanie pożyczki jest zdecydowanie łatwiejsze niż sądziliśmy. Podanie kilku danych, których nawet system nie jest w stanie zweryfikować zachęca do sięgnięcia po to właśnie rozwiązanie.

Pomimo licznych wątpliwości, które zwykle mają osoby, które korzystają z tego rodzaju rozwiązań, to często znikają one bardzo szybko już w momencie, kiedy pieniądze znajdują się na koncie osoby, lub też otrzymuje je wprost do ręki.

To największy ich zdaniem atut, wynikający z tego, że zdecydowali się na takie właśnie rozwiązanie. Fakt, że jest to pożyczka, która jest określana mianem taniej dodatkowo zachęca do zainteresowana się tą właśnie ofertą.

Ludzie wierzą w to, że dla nich jest to najlepsze rozwiązanie, zwłaszcza wtedy, kiedy okazuje się, że przy okazji podpisania umowy można otrzymać dodatkowe prezenty, których nie otrzymamy nawet w najlepszym banku, z którego oferty korzystaliśmy już wcześniej.

Pożyczka Vivus za darmo