Specjalnie dla naszego serwisu Alior Bank przygotował szybką ścieżkę kredytową. 0% prowizji i do 50 000 zł na już.
Szybka i pewna pożyczka w Santander Banku

Potrzebny kredyt gotówkowy? Ale jaki bank wybrać?

Kredyt gotówkowy to jeden z najczęściej branych kredytów. Bierzemy go na lodówkę, samochód, zakupy, prezenty i co tylko chcemy. Jeśli bierzemy kredyt gotówkowy nie musimy się tłumaczyć bankowi na co będziemy wydawać pożyczone pieniądze. Zobaczmy jak wygląda najkorzystniejszy kredyt gotówkowy 2016 roku.

Zobaczmy zatem jak będzie wyglądać kredyt gotówkowy, jeśli będziemy chcieli wziąć kredyt na 3 lata na wysokość 10 000 złotych.

Najtańszy kredyt gotówkowy, proponuje nam w tym momencie Getin Bank – rata wynosiłaby 329,00 złotych przy oprocentowaniu 11,5 procent. Jednak czy jest to szybka gotówka?

Jeśli spełniamy wszystkie wymagania banku, kredyt na pewno będzie kredytem szybkim. Decyzja kredytowa podejmowana jest od 5 do 15 minut. Nie jest to więc bardzo długi czas. We wniosku będziemy musieli podać wszystkie dane – bez tego kredyt na pewno nie zostanie przez bank nam udzielony. A jaki kredyt gotówkowy jest najchętniej zamawiany?

 

Najkorzystniejszy kredyt gotówkowy – ale jaki bank wybrać?

Banki, które na pewno można polecić to takie placówki jak Euro Bank, Bank Pocztowy, Polbank EFG, Citi Handlowy, Invest Bank, Bank Pekao, Bank BZ WBK, Bank BPH, PNP Paribas, Credit Agricole, Bank BPS, Kredyt Bank, ING Bank, mBank.

Banków jest oczywiście wiele. Jeśli prowadzimy konto osobiste w konkretnym banku, zobaczmy w placówce jaki kredyt gotówkowy zostanie nam zaproponowany. Dla swoich stałych klientów banki mają bardzo ciekawe oferty z których powinniśmy skorzystać.

 

Takich ofert nie znajdziemy na stronie swojego banku – są one przygotowywane indywidualnie dla każdego klienta banku. Jeśli sami nie wiemy w jakim banku wybrać kredyt gotówkowy, zobaczmy czym jest kalkulator kredytowy. Znajdziemy je na takich stronach jak twojkalkulator.pl, bankon.pl i inne. Dzięki temu będziemy widzieć jak konkretnie prezentuje się kredyt gotówkowy w wybranym przez nas banku.


Co chwila banki oferują nam nowsze oferty kredytowe. Dlatego też warto obserwować co dzieje się na stronach banków – zanim wypełnimy odpowiednie wnioski, wejdźmy na stronę internetową banku i zobaczmy czy wybrany kredyt znajduje się jeszcze w ofercie banku.

 

Zanim cokolwiek podpiszemy, zapoznajmy się ze wszystkimi szczegółami kredytowania. Nie sugerujmy się krótkimi hasłami reklamowymi. Kredyt gotówkowy nie jest kredytem krótko terminowym. Dlatego też musimy dokładnie zbadać wszystkie szczegóły kredytu. W dwudziestym pierwszym wieku kredyty gotówkowe są produktem bankowym, który jest nie tylko bardzo popularny ale i potrzebnym . Dzisiaj taki kredyt ratuje ludzi z ciężkich sytuacji finansowych.