Porównaj i wybierz najlepszy kredyt
Mini Ratka online PKO BP! Bez prowizji!

Nowa oferta leasingowa skierowana do osób prywatnych

Nowa oferta leasingowa skierowana do osób prywatnych 1

Leasing konsumencki to rozwiązanie, które pojawiło się na rynku stosunkowo niedawno. Do tej pory odbiorcami tego asortymentu były zazwyczaj przedsiębiorstwa.

Od teraz użytkowaniem pojazdu, bez obowiązku jego wykupu mogą cieszyć się także klienci indywidualni. Propozycja ta pozwala ustabilizować budżet, a także w atrakcyjny sposób zabezpieczyć posiadany majątek. Ponadto posiadanie pojazdu znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie. Dojazd do pracy czy na zakupy staje się prosty i przyjemny. Umowa sporządzana jest w oparciu o posiadane przez odbiorcę możliwości.

Leasing konsumencki

Wniosek leasingowy należy uzupełnić o dane dotyczące deklarowanej wpłaty początkowej, wybranego modelu auta oraz okresu zobowiązania. Na ich podstawie ustalana jest indywidualna rata, przez co klient ma pewność, że nie przepłaca. Chcąc zyskać całkowitą pewność wyboru satysfakcjonującej oferty wystarczy skorzystać z pomocy profesjonalistów zatrudnionych w CLS. Jest to firma, która działa na rynku od ponad 15 lat.

Ten czas pozwolił jej zdobyć ogromne doświadczenie zakresie potrzeb oraz oczekiwań odbiorców. W efekcie klienci zyskują propozycje pomagające im zwiększyć szanse rozwoju spółki bądź zachować płynność finansową.

Przedsiębiorstwo CLS specjalizuje się również w takich dziedzinach jak:

– kredyty – współpraca z wieloma bankami pozwala oferować atrakcyjne warunki. Klient ma szansę wyboru kredytu w oparciu o cel, na jaki pozyskuje środki.

– ubezpieczeń – w zależności od przedmiotu ochrony odbiorca otrzymuje zakres ofert, z których z łatwością dobierze coś adekwatnego dla siebie i dającego satysfakcję finansową.

Odwiedzając jedną z siedzib CLS zlokalizowaną w Opolu, Bydgoszczy, Krakowie, Wrocławiu oraz w Warszawie liczyć można na profesjonalną, kompleksową obsługę oraz najwyższą jakość wykonywanych usług. Innym proponowanym kanałem pozyskania informacji jest strona internetowa przygotowana w taki sposób, aby każdy – klient prywatny czy firma – był w stanie szybko i bez problemu znaleźć interesujący produkt. Te aspekty wpływają na rosnące grono zainteresowanych odbiorców.

Pożyczka Vivus za darmo