Najtańszy kredyt samochodowy 2019 roku!

Dawno już minęły czasy, kiedy na samochód mogli pozwolić sobie tylko bardzo bogaci ludzie. Dzisiaj, podczas jazdy własnym samochodem można zauważać menedżerów, emerytów, studentów i gospodyń domowych. Takie zjawisko jest możliwe dzięki kredytom konsumenckim, jeden z gatunków, którym są kredyty samochodowe. Rynek ten stale się rozwija, zwiększa dopływ kredytów samochodowych.

Wiele nowych programów realizowanych przez banki we współpracy z dealerami samochodów, a nawet producentów samochodów. Wszystkie kredyty na zakup samochodów są podzielone na dwa typy. Pierwszy można przypisać classic kredytowej, z długim okresem rozpatrywania wniosku i koniecznością zapłaty zaliczki w wysokości co najmniej 10% ceny zakupu. Odsetki od takich pożyczek nie będą dość dopuszczalne (9-14%), a bank kredytobiorcy wymaga pełnego pakietu dokumentów i certyfikatów oficjalnych dochodów.

Drugi typ obejmuje tzw szybkie pożyczki. Tak jest w przypadku, gdy nazwa mówi sama za siebie. Rozpatrzenia wniosku w banku, nie może trwać dłużej niż godzinę, ale pieniądze zostaną wydane przez bank, 16-18%, a kredytu termin nie może przekroczyć 3 lat.

Kredyt samochodowy poszukiwany!

Kredyty samochodowe wydane w nadzwyczajnych okolicznościach, stanowić mogą zagrożenie w postaci ukrytych opłat, które kredytobiorca nie będą znane wcześniej, jeśli nie przeszkadza to w oczekiwaniu na odpowiedź z banku, aby dowiedzieć się, jak ma być umowa pożyczki. Prowizji za usługi i otwarcie rachunku kredytowego może znacznie zwiększyć rozmiar płatności miesięcznych. Tak więc, im szybciej bank rozważa żądanie, tym wyższe stopy procentowe i ukryte prowizje.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Do 200 000zł! RRSO najniższe w Polsce, więcej na www.alior.pl
2) W 15 minut! Do 4000zł online na oświadczenie, kalkulator na www.eurobank.pl
3) Świetna pożyczka na już z niską ratą, kalkulacja na www.bgz.pl

Na pierwszy rzut oka, kredyty samochodowe są to formy pożyczki ekspresowej konsumentów, nierentownych i uciążliwe dla obywateli. Wiele osób decydujących się na zakup samochodu zaciągając np. kredyt gotówkowy online na zakup auta bezpośrednio w banku, a w salonie samochodowym płaci gotówką. Jednak duża rzesza ludzi korzysta z takiej opcji jaką daje internet. Te osoby w sieci szukają najlepszych warunków kredytowych wśród różnych banków. Bardzo często wpisują oni w wyszukiwarkę internetową frazę o treści najtańszy kredyt na auto.

Gdy już znajdą najbardziej korzystną opcję to mogą również zaciągnąć tak zwany najtańszy kredyt samochodowy online.

Łatwy kredyt samochodowy – bo online

Zdobycie kredytu samochodowego na kupno nowego samochodu jest znacznie łatwiejsze niż kupno używanego samochodu. Tak naprawdę nie wiadomo czego kredytobiorcy wciąż szukają w miejscach, które kredytują samochody używane by znaleźć kuszące oferty.

Jednak w rzeczywistości, większość z nich nie jest już tak atrakcyjne i zyskowne dla wnioskodawców o auto pożyczki. Czego boją się banki, co komplikuje warunki uzyskania kredytów samochodowych na zakup maszyn z istotnych przebieg?

Odpowiedź jest dość prosta są to instytucje kredytowe, wprowadzone w tym przypadku, wyższe stopy procentowe i prowizje, jak również ryzyko nadużyć jest bardzo duże. Jeśli nowy samochód jest wszystko jasne (kredytobiorca staje się pierwszym właścicielem), a następnie historię używane banku samochodowego nie jest znane. Samochody mogą być skradzione lub mieć ciężar w postaci zabezpieczenia w innej instytucji finansowej.

Dlatego też, jeśli bank oferuje kredyty samochodowe to oferuje je na zakup aut stosowanych w salonie, lub pożycza pieniądze by kupić od osoby prywatnej – w każdym przypadku warunki kredytu będą trudniejsze. Dlatego też wiele osób oprócz tego, że szuka oferty o nazwie najtańszy kredyt samochodowy to dodatkowo rozważa decyzję o zaciągnięciu kredytu, który ostatnio jest bardzo popularny w internecie a mianowicie kredyt na samochód online. W sieci oprócz kredytów na zakup auta można również znaleźć pożyczkę od ręki.

Oprocentowanie przy kredycie …

Aby zmniejszyć możliwe ryzyko banków do zapłaty kredytobiorców stosuje on między innymi wyższe stopy procentowe, wygórowane opłat, ubezpieczenia kredytów i inne. Czy banki mają i inne powody, by martwić się o los kredytów samochodowych udzielonych na zakup pojazdów używanych. Na przykład,wyposażenie auta w nowoczesny sprzęt i technologie.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Do 200 000zł! RRSO najniższe w Polsce, więcej na www.alior.pl
2) W 15 minut! Do 4000zł online na oświadczenie, kalkulator na www.eurobank.pl
3) Świetna pożyczka na już z niską ratą, kalkulacja na www.bgz.pl

Ryzyko kradzieży, uszkodzenia spowodowane przez wypadek, w stare samochodach jest to wiele większe ryzyko niż w nowych samochodach. Ponadto płynności takich aktywów, w odniesieniu do banków, jest wysoce wątpliwe, ze względu na zużycie.

I nawet jeśli rzeczoznawca zawyży prawdziwą wartości tego samochodu – to nie jest on bardziej atrakcyjny w oczach banku, a udzielanie kredytów nadal będzie wyposażone w dodatkowy zestaw warunków niekorzystnych dla kredytobiorcy. Wybierając kredyt na samochód pomocna będzie na pewno porównywanie kredytów samochodowych.

Można także skorzystać z takiej możliwości jak pożyczki gotówkowe przez internet na zakup auta, które są chyba jedne z najchętniej branych przez klientów różnych banków. Oczywiście istniej inne równie korzystna opcja a mianowicie pożyczka przez internet i pobranie tym samym gotówki fizycznie na zakup auta.