Specjalnie dla naszego serwisu Alior Bank przygotował szybką ścieżkę kredytową. 0% prowizji i do 50 000 zł na już.

Najlepsza pożyczka na samochód z niską ratą

W większości przypadków banku nie interesuje to, na jaki cel zaciągasz określone zobowiązanie. To Twoja sprawa, czy chcesz przeznaczyć pieniądze na prezenty dla bliskich, egzotyczną wycieczkę, remont mieszkania czy nowy samochód.

Czasami jednak podanie bankowi celu, na jaki chcesz poświęcić gotówkę może okazać się rozwiązaniem korzystnym, gdyż bank wiedząc, co kredytuje, będzie mógł zaoferować Ci dodatkowe promocje do zawieranej umowy. Tak rzecz ma się w przypadku usługi, jaką jest pożyczka na samochód w Getin Banku.

Kalkulator kredytowy Getin Banku jest dostosowany do potrzeb osób, które chcą zadłużyć się w owej instytucji w celu kupna pojazdu. Umożliwia podanie kosztów samochodu, wysokość wkładu własnego oraz oczywiście wysokości własnych dochodów – od tego bowiem bank bezpośrednio uzależnia kwotę, jaką może pożyczyć Ci w toku starania się o własny samochód.

Uzyskana kwota miesięcznej raty jest wartością orientacyjną, bardzo zbliżoną do faktycznej miesięcznej należności, jaką kredytobiorca będzie musiał przekazywać bankowi.

 

Symulacja kredytu samochodowego

 

Symulacja kredytu samochodowego jest przeprowadzana w jasny i klarowny sposób tak, by nawet osoba bez wykształcenia w dziedzinie bankowości, mogła uzyskać niezbędne dla siebie informacje, które umożliwią jej terminowe realizowanie zobowiązania i podpisanie korzystnej dla siebie umowy kredytowej.

Usługa kredytu samochodowego w Getin Banku jest bardzo elastyczna. Bank pomaga finansować zakup samochodów zarówno nowych, jak i używanych. Promocją kredytową objęte są także inne pojazdy niż samochody osobowe – motocykle, motorowery i skutery (choć w przypadku dwóch ostatnich – jedynie nowych pojazdów). W taki sposób można zakupić pojazd nie tylko polski, ale także sprowadzany z zagranicy, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla wielu klientów.


Bardzo istotną kwestią w przypadku kredytu samochodowego jest koszt ubezpieczenia, który także może być finansowany w ramach środków uzyskanych z pożyczki. Każdy, kto posiada swoje własne auto wie, że opłaty, które są ponoszone na poczet ubezpieczenia są jednymi z najbardziej dotkliwych w toku eksploatacji własnego środka transportu, dlatego taka pomoc jest bardzo wskazana. Ubezpieczenie samochodu jest dodatkowo warunkiem uzyskania kredytu.

Podobnie rzecz ma się w kontekście opłat za paliwo oraz kosztów ponoszonych na bieżące użytkowanie samochodów. Koszty przeglądów technicznych i podnoszenie standardu pojazdu również mogą być finansowane z kredytu samochodowego w Getin Banku – dlatego może on wynieść aż 110% wartości samochodu.