Szybka gotówka całkowicie online od PKO BP
Szybka i pewna pożyczka w Santander Banku

Na czym polegają płatności online?

co to płatności online

Nikt z nas nie wyobraża sobie zakupów bez możliwości płatności online. Korzystanie z nich jest szybkie, bezpieczne i niesamowicie proste. Przelewy online otworzyły przed nami wiele możliwości, które chętnie wykorzystują wszyscy użytkownicy Internetu.

Rozwiązanie na miarę współczesności

Płatności online to nowoczesny rodzaj przelewu. Dzięki nim zakupy przez Internet trwają kilka minut. Już nie trzeba chodzić na pocztę, czy do banku by przelewać pieniądze za zakupione towary. Wystarczy kilka kliknięć, a pieniądze trafią na odpowiednie konto. Podczas przelewów online nie musimy się także martwić o wypełnianie danych sprzedawcy. Zostają one uzupełnione automatycznie.

Prosta droga

Przelewy online działają w dość prosty sposób. Bo dokonaniu zakupów, będziemy musieli wybrać bank, poprzez który zamierzamy dokończyć transakcję. Lista wyboru zazwyczaj jest dość długa, dlatego bez problemu znajdziemy bank, który nas interesuje. Po kliknięciu zostajemy przekierowani na stronę banku. Pamiętajmy, by zawsze upewnić się że dana witryna jest zabezpieczona (zielona kłódka przy adresie WWW strony).

W witrynie banku dane sprzedającego będą już wpisane, po naszej stronie zostaje tak naprawdę zatwierdzenie przelewu.

To rozwiązanie jest wygodne nie tylko dla osób robiących zakupy, ale także dla samych sprzedających. Szczególne korzyści przynoszą przelewy online w serwisie przelewy24.pl. Sprzedawca może całkowicie nadzorować transakcje, dzięki dostępowi do panelu administracyjnego. System ten jest także korzystny cenowo, a dzięki prostej instalacji znajdzie rozwiązanie w większości sklepów internetowych.

Mnóstwo zalet

Najważniejszą i jednocześnie najbardziej pozytywną cechą przelewów online z pewnością jest ich bezpieczeństwo.

Wszystkie transakcje są dokonywane przez znany nam system bankowy, nie musimy się również martwić, że przez pomyłkę nasze pieniądze zostaną przesłane do nieodpowiedniej osoby. Przelewana kwota od razu trafia na konto sprzedawcy, a co za tym idzie towar jest wysyłany wcześniej i szybko trafia do naszych rąk.

Pożyczka Vivus za darmo