Gdzie warto wziąć kredyt hipoteczny ?

mBank powstał w 2000 roku w Łodzi i był pierwszym polskim bankiem internetowym. Dostęp do jego produktów jest możliwy poprzez Internet, urządzenia mobilne lub zwykły telefon. Ostatnio mBank rozwija również Centra Finansowe i Kioski.

W 2011 roku mBank został zwycięzcą kolejnej edycji rankingu „Przyjazny Bank Newsweeka” w kategorii bankowości internetowej.

Pożyczka gotówkowa mBanku jest udzielana na okres od 3 do 84 miesięcy na kwotę od 500 zł do 100 tysięcy złotych.

Serwis internetowy banku zawiera ciekawy kalkulator kredytowy, który pozwala na precyzyjne dostosowanie wysokości kredytu i okresu spłaty do możliwości spłaty miesięcznych rat. Atrakcyjne oprocentowanie kredytu, niskie raty oraz brak zbędnych formalności i zabezpieczeń dotyczy wszystkich kredytobiorców.

 

Jednak dla swoich klientów bank przygotował „Ofertę dla Ciebie”, która umożliwia najszybszy kredyt gotówkowy. Oferta opiera się na relacjach banku z klientem, które dzięki wiedzy o przychodach kredytobiorcy umożliwiają przygotowanie atrakcyjnej, indywidualnej oferty.

Kalkulator kredytu hipotecznego

mBank posiada ciekawą paletę produktów hipotecznych, w których przewidziany jest mechanizm bilansowania wartości kredytu z wartością depozytów złożonych w banku. Bank realizuje również rządowy program dopłat „mdm”. Kredyt hipoteczny przez Internet, proponowany przez mBank można zaciągnąć w wartości 90 procent zabezpieczenia. Bank udziela kredyty w walutach obcych: dolarze amerykańskim, euro i funcie szterlingu.

 

Jednocześnie kredytobiorca ma możliwość przewalutowania zobowiązania bez dodatkowych opłat, kosztów nie generuje również wcześniejsza spłata kredytu. mBank przygotował dla klientów tani kredyt samochodowy, który można otrzymać online nawet w kwadrans.

Wystarczy zalogowanie się do serwisu transakcyjnego i sprawdzenie szczegółów przygotowanej przez bank „Oferty dla Ciebie”. Kolejny krok polega na złożeniu wniosku przy pomocy internetowej aplikacji lub kontakcie z doradcą poprzez dedykowaną infolinię. Po pozytywnej decyzji kredytowej pracownik banku skontaktuje się z klientem w celu przekazania informacji dotyczących sposobu akceptacji umowy kredytowej.

 

Po zakupie auta klient powinien skontaktować się z bankiem w celu ustanowienia zabezpieczenia na zakupionym pojeździe.