Specjalnie dla naszego serwisu Alior Bank przygotował szybką ścieżkę kredytową. 0% prowizji i do 50 000 zł na już.
Szybka i pewna pożyczka w Santander Banku

Gdzie warto wziąć kredyt hipoteczny a gdzie gotówkowy?

mBank powstał w 2000 roku w Łodzi i był pierwszym polskim bankiem internetowym. Dostęp do jego produktów jest możliwy poprzez Internet, urządzenia mobilne lub zwykły telefon. Ostatnio mBank rozwija również Centra Finansowe i Kioski.

W 2011 roku mBank został zwycięzcą kolejnej edycji rankingu „Przyjazny Bank Newsweeka” w kategorii bankowości internetowej.

Pożyczka gotówkowa mBanku jest udzielana na okres od 3 do 84 miesięcy na kwotę od 500 zł do 100 tysięcy złotych.

Serwis internetowy banku zawiera ciekawy kalkulator kredytowy, który pozwala na precyzyjne dostosowanie wysokości kredytu i okresu spłaty do możliwości spłaty miesięcznych rat.

Atrakcyjne oprocentowanie kredytu, niskie raty oraz brak zbędnych formalności i zabezpieczeń dotyczy wszystkich kredytobiorców.

 

Jednak dla swoich klientów bank przygotował „Ofertę dla Ciebie”, która umożliwia najszybszy kredyt gotówkowy. Oferta opiera się na relacjach banku z klientem, które dzięki wiedzy o przychodach kredytobiorcy umożliwiają przygotowanie atrakcyjnej, indywidualnej oferty.

Kalkulator kredytu hipotecznego

mBank posiada ciekawą paletę produktów hipotecznych, w których przewidziany jest mechanizm bilansowania wartości kredytu z wartością depozytów złożonych w banku. Bank realizuje również rządowy program dopłat mieszkanie plus. Kredyt hipoteczny przez Internet, proponowany przez mBank można zaciągnąć w wartości 90 procent zabezpieczenia. Bank udziela kredyty w walutach obcych – ale  to na indywidualny wniosek.

 

Jednocześnie kredytobiorca ma możliwość przewalutowania zobowiązania bez dodatkowych opłat, kosztów nie generuje również wcześniejsza spłata kredytu. mBank przygotował dla klientów tani kredyt, który można otrzymać online nawet w kwadrans.

Wystarczy zalogowanie się do serwisu transakcyjnego i sprawdzenie szczegółów przygotowanej przez bank „Oferty dla Ciebie”.

Kolejny krok polega na złożeniu wniosku przy pomocy internetowej aplikacji lub kontakcie z doradcą poprzez dedykowaną infolinię. Po pozytywnej decyzji kredytowej pracownik banku skontaktuje się z klientem w celu przekazania informacji dotyczących sposobu akceptacji umowy kredytowej.

Po zakupie auta klient powinien skontaktować się z bankiem w celu ustanowienia zabezpieczenia na zakupionym pojeździe.

 

Konsolidacja kredytów gotówkowych i innych

Mnogość kredytów, nawarstwiające się zadłużenia i raty do spłacenia w różnych bankach, zmieniające się terminy miesięcznych opłat, koszty dodatkowe związane z przelewami, zleceniami stałymi, prowizje i ubezpieczenia.

Przychodzi moment, że ciężko nad tym wszystkim zapanować, a kwoty miesięcznych rat zaczynają stanowić poważny problem dla domowego budżetu. Warto w takiej chwili sięgnąć po kredyt konsolidacyjny, który połączy wszystkie zobowiązania w jedno, w dodatku z niższą miesięczną ratą.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Mini Ratka PKO BP (bez zaświadczeń do 24 000zł) - www.pko.pl
2) 0% prowizji! 6,9%, do 50 000 zł, oblicz ratę na www.alior.pl
3) Do 200 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń na www.t-mobile.pl

Jest to rozwiązanie zarówno opłacalne finansowo, ale też wygodne, gdyż klient nie musi pilnować spłaty każdego zobowiązania z osobna, ani także płacić dodatkowych kosztów za przelewy, zlecenia itp. Skorzysta także na oprocentowaniu, które będzie niższe niż przed konsolidacją, co zaowocuje niższymi odsetkami kredytu.

Konsolidacja kredytów jest bardzo elastyczną formą kredytowania i daje klientowi pełną dowolność w wyborze zadłużeń, jakie chciałby objąć wspólnym kredytem. Skonsolidować można zarówno kredyty gotówkowe, zadłużenia na kartach kredytowych, jak i pożyczkę hipoteczną, kredyt hipoteczny, samochodowy i wiele innych rodzajów zadłużeń, także z placówek pozabankowych.

Kredytobiorca …

To od kredytobiorcy zależy, które z zobowiązań zechce objąć wspólną ratą kredytu konsolidacyjnego. Konsolidacja kredytów jest bardzo wygodną i przede wszystkim opłacalną formą spłaty zadłużeń. Korzyści dla klienta mogą być bardzo duże i wynegocjowanie atrakcyjnych warunków umowy może pozwolić na obniżenie kosztów nawet o połowę w stosunku do opłat sprzed konsolidacji.

Zaoszczędzić można nie tylko na wysokości samych rat kredytu, ale także na dodatkowych opłatach, które są zwyczajnie niższe ze względu na to, że do spłaty pozostaje jeden rachunek, a nie kilka. Niższe raty kredytowania zależne są przede wszystkim od długości trwania umowy, a te w przypadku konsolidacji bywają bardzo długie i potrafią trwać nawet kilkadziesiąt lat.

Oczywiście znaczenie ma tu także zabezpieczenie hipoteczne. Kredyty gotówkowe konsolidacyjne zabezpieczone hipoteką są z reguły niżej oprocentowane i korzystniejsze w kwestii spłaty odsetek. Konsolidacja kredytu opłaca się jedynie wówczas, gdy jej koszt będzie niższy niż koszty całkowite zobowiązań przed konsolidacją i tylko wtedy będą możliwe realne oszczędności.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Mini Ratka PKO BP (bez zaświadczeń do 24 000zł) - www.pko.pl
2) 0% prowizji! 6,9%, do 50 000 zł, oblicz ratę na www.alior.pl
3) Do 200 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń na www.t-mobile.pl

Obliczając opłacalność tej formy kredytowania należy także wziąć pod uwagę koszty dodatkowe jakie narzucają banki, a mogą się one wiązać z wycenami nieruchomości przekazywanej jako zabezpieczenie kredytu, wpisami do ksiąg wieczystych, czy prowizjami i ubezpieczeniem kredytu.

Przed podpisaniem umów kredytowych warto podjąć negocjacje z bankiem, aby dać sobie szansę na przynajmniej częściowe zredukowanie dodatkowych opłat obciążających całkowitą wartość kredytu konsolidacyjnego.

TOP 3 kredytów hipotecznych: 1) Oblicz sam gdzie dostaniesz najkorzystniejszy kredyt na www.notus.pl
2) HIT miesiąca, 35lat, do 90% wartości, wakacje kredytowe - www.pkobp.pl
3) 0% prowizji, 0% za wcześniejszą spłatę, niskie RRSO - www.millenium.pl