Specjalnie dla naszego serwisu Alior Bank przygotował szybką ścieżkę kredytową. 0% prowizji i do 50 000 zł na już.
Mini Ratka online PKO BP! Bez prowizji!

Oferta kredytowa Credit Agricole + kalkulator kredytowy

Strategia Credit Agricole Bank Polska S.A. zakłada, że w 2013 roku instytucja będzie zaliczana do grona najlepszych banków uniwersalnych, działających w naszym kraju przy zachowaniu pozycji lidera w consumer finanse.

W 2011 roku skonsolidowany wynik na działalności bankowej wyniósł 1,3 miliarda złotych, a zysk netto 106,7 miliona złotych.

Współczynnik wypłacalności, który jest jednym z mierników stabilności osiągnął wartość 14,19 procent. Bank jest jednym z liderów na rynku kredytów konsumenckich, a jego produkty sprzedawane są w 16 tysiącach punktów. Oferta Credit Agricole powinna zainteresować klientów, którym potrzebna jest pożyczka na wczoraj.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Mini Ratka PKO BP (bez zaświadczeń do 24 000zł) - www.pko.pl
2) 0% prowizji! 6,9%, do 50 000 zł, oblicz ratę na www.alior.pl
3) Do 200 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń na www.t-mobile.pl

Docenianym przez analityków produktem jest kredyt prostoliczony, który w rankingu opracowanym przez portal bankier.pl uznany został za najlepszy kredyt gotówkowy. Bank oferuje kredyt do wysokości 120 tysięcy złotych. Wysokość kwoty i okres spłaty całości zadłużenia można dostosować do swoich indywidualnych możliwości.

 

Kalkulator kredytowy Credit Agricole

Do tego celu służy kalkulator kredytowy, który pozwala na łatwiejsze podejmowanie decyzji. Tego typu aplikacje można znaleźć na stronach poświęconych tematyce finansowej. W przypadku klientów, którzy są zadłużeni i chcieliby dodatkowo wziąć kredyt samochodowy kalkulator pokazuje jaką kwotę mogą dopożyczyć w ramach swojej zdolności kredytowej.

W Credit Agricole sposobem na podwyższenie zdolności jest połączenie dochodów wraz z małżonkiem i wspólne korzystanie z oferty kredytowej. Taki zabieg jest szczególnie ważny w przypadku wysokich kredytów długoterminowych, przeznaczonych na finansowanie celów mieszkaniowych.

Nawet tani kredyt mieszkaniowy może być niedostępny dla niektórych klientów. Zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego banki liczą zdolność kredytową dla maksymalnego okresu kredytowania wynoszącego 25 lat. Taki okres będzie brany pod uwagę nawet w Credit Agricole, który udzielić może kredytu mieszkaniowego na 35 lat.

W celu zwiększenia swojej zdolności kredytowej można zrezygnować z niektórych produktów bankowych. Karta kredytowa lub kredyt odnawialny w koncie obniżają zdolność kredytową nawet wtedy, gdy klient z nich nie korzysta.

TOP 3 kredytów hipotecznych: 1) Oblicz sam gdzie dostaniesz najkorzystniejszy kredyt na www.notus.pl
2) HIT miesiąca, 35lat, do 90% wartości, wakacje kredytowe - www.pkobp.pl
3) 0% prowizji, 0% za wcześniejszą spłatę, niskie RRSO - www.millenium.pl

 

Wystarczy dowód osobisty i masz pożyczkę?

Większość z Was wybiera kartę klasyczną, która pozwala na „tańsze zakupy” – procentową obniżkę przy płaceniu daną kartą. Karta kredytowa złota bądź prestiżowa charakteryzuje się stosunkowo większym limitem a także dostosowaniem jej przez bank do wymagań klienta.

Kartą partnerską z powodzeniem posługiwać się można przy zakupach w placówkach u partnerów Banku Credit Agricole.
Umożliwiają one nam wtedy zniżki przy zakupie wybranych towarów. O szczegóły można zapytać w placówce banku Credit Agricole bądź na stronie internetowej banku lub po przez naszą stronę wybierając ten ban a następnie Szczegóły.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Mini Ratka PKO BP (bez zaświadczeń do 24 000zł) - www.pko.pl
2) 0% prowizji! 6,9%, do 50 000 zł, oblicz ratę na www.alior.pl
3) Do 200 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń na www.t-mobile.pl

Kiedy nie chcemy skorzystać z karty kredytowej, możemy sięgnąć po kredyt gotówkowy na oświadczenie. Jest to rodzaj kredytu zaciąganego bez przestawiania dokumentów finansowych. W zależności od banku dostępne są różne limity. Dla osób pracujących w sektorach uprzywilejowanych limity te będą stosunkowo wyższe.

Chciałbym poruszyć teraz szerzej temat kredytów gotówkowych na dowód osobisty.

Jest to najpopularniejszy typ kredytów w Polsce cieszący się od lat dużą popularnością wśród każdej grupy społecznej, pożyczają tak pieniądze i bogaci i biedniejsi – czyli każdy kto tylko ma dowód osobisty i zdolność kredytową.

Rozłożenie spłaty na wiele lat pozwala na spokojną spłatę a dodatkowo daje też złapać oddech w trakcie przejściowych kłopotów finansowych.

W rankingu kredytów gotówkowych bankami w których mamy najczęściej składane wnioski są: BGŻ BNP Bank, Alior Bank, Millenium, Credit Agricole Bank oraz PKO BP Bank.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Mini Ratka PKO BP (bez zaświadczeń do 24 000zł) - www.pko.pl
2) 0% prowizji! 6,9%, do 50 000 zł, oblicz ratę na www.alior.pl
3) Do 200 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń na www.t-mobile.pl