Oferta kredytowa Credit Agricole – zestawienie ofert

Strategia Credit Agricole Bank Polska S.A. zakłada, że w 2013 roku instytucja będzie zaliczana do grona najlepszych banków uniwersalnych, działających w naszym kraju przy zachowaniu pozycji lidera w consumer finanse.

W 2011 roku skonsolidowany wynik na działalności bankowej wyniósł 1,3 miliarda złotych, a zysk netto 106,7 miliona złotych.

Współczynnik wypłacalności, który jest jednym z mierników stabilności osiągnął wartość 14,19 procent. Bank jest jednym z liderów na rynku kredytów konsumenckich, a jego produkty sprzedawane są w 16 tysiącach punktów. Oferta Credit Agricole powinna zainteresować klientów, którym potrzebna jest pożyczka na wczoraj.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Do 200 000zł! RRSO najniższe w Polsce, więcej na www.alior.pl
2) W 15 minut! Do 4000zł online na oświadczenie, kalkulator na www.eurobank.pl
3) Świetna pożyczka na już z niską ratą, kalkulacja na www.bgzbnp.pl

Docenianym przez analityków produktem jest kredyt prostoliczony, który w rankingu opracowanym przez portal bankier.pl uznany został za najlepszy kredyt gotówkowy. Bank oferuje kredyt do wysokości 120 tysięcy złotych. Wysokość kwoty i okres spłaty całości zadłużenia można dostosować do swoich indywidualnych możliwości.

 

Kalkulator kredytowy Credit Agricole

Do tego celu służy kalkulator kredytowy, który pozwala na łatwiejsze podejmowanie decyzji. Tego typu aplikacje można znaleźć na stronach poświęconych tematyce finansowej. W przypadku klientów, którzy są zadłużeni i chcieliby dodatkowo wziąć kredyt samochodowy kalkulator pokazuje jaką kwotę mogą dopożyczyć w ramach swojej zdolności kredytowej.

 

W Credit Agricole sposobem na podwyższenie zdolności jest połączenie dochodów wraz z małżonkiem i wspólne korzystanie z oferty kredytowej. Taki zabieg jest szczególnie ważny w przypadku wysokich kredytów długoterminowych, przeznaczonych na finansowanie celów mieszkaniowych.

Nawet tani kredyt mieszkaniowy może być niedostępny dla niektórych klientów. Zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego banki liczą zdolność kredytową dla maksymalnego okresu kredytowania wynoszącego 25 lat. Taki okres będzie brany pod uwagę nawet w Credit Agricole, który udzielić może kredytu mieszkaniowego na 35 lat.

TOP 3 kredytów hipotecznych: 1) Oblicz sam gdzie dostaniesz najkorzystniejszy kredyt na www.expander.pl
2) HIT miesiąca, 35lat, do 90% wartości, wakacje kredytowe - www.pkobp.pl
3) 0% prowizji, 0% za wcześniejszą spłatę, niskie RRSO - www.millenium.pl

W celu zwiększenia swojej zdolności kredytowej można zrezygnować z niektórych produktów bankowych. Karta kredytowa lub kredyt odnawialny w koncie obniżają zdolność kredytową nawet wtedy, gdy klient z nich nie korzysta.