Specjalnie dla naszego serwisu Alior Bank przygotował szybką ścieżkę kredytową. 0% prowizji i do 50 000 zł na już.

Czy bezpiecznie jest zamawiać kredyt przez Internet?

Wiele osób zastanawia się czy ubieganie się o kredyt za pomocą Internetu jest bezpieczne? Czy nie możemy się naciąć na jakąś oszukaną firmę lub produkt ?
Nie powinniśmy mieć powodów do zmartwień, gdyż w większości przypadków jest to całkowicie bezpieczne. I tak ostateczna decyzja zostanie podjęta i przypieczętowana osobiście w placówce banku lub po otrzymaniu przez kuriera umowy o kredyt czy pożyczkę do podpisu.

Kredyty online

Składając wniosek o kredyt przez Internet czy to o kredyt gotówkowy czy o kredyt hipoteczny jesteśmy takimi samymi klientami jak w przypadku osobistej wizyty. To co możemy zrobić dzięki użyciu Internetu, a czego nie moglibyśmy zrobić w banku to porównanie wszystkich najciekawszych ofert.
Możemy tutaj użyć porównywarek internetowych, for dyskusyjnych, oraz doradców finansowych online.
Nie dajmy się tylko nabrać na naciągnięcie , gdzie ludzie zarabiają z naszych linków partnerskich albo zaciągną nas do bazy mailingowej, która potem sprzeda.

Przy wniosku online, musimy mieć ze sobą jak zawsze najpotrzebniejsze dokumenty, czyli dowód osobisty, zaświadczenie o zasadach na jakich jesteś zatrudniony wraz z historią wypłat za ostatnie sześć miesięcy oraz podsumowanie Twojej zdolności kredytowej z Biura Informacji Kredytowej.

 

Jeśli wszystko wypełnisz poprawnie, konsultantka z banku lub też porównywarki zadzwoni do Ciebie, aby potwierdzić te dane.

 

Kolejnym krokiem jest sprawdzenie Twoich wymagań odnośnie kredytu z możliwościami na jego spłatę jakie posiadasz. Dopiero ostatni krok, czyli ewentualna zgoda banku i wtedy musisz udać się do ich oddziału, aby podpisać umowę oraz dostać upragnione pieniądze. Bądź wytrwały i dąż do celu.