Specjalnie dla naszego serwisu Alior Bank przygotował szybką ścieżkę kredytową. 0% prowizji i do 50 000 zł na już.

Kredyt hipoteczny w promocji – szukamy banku

Dziś coraz regularniej celem wielu osób jest zdobycie własnego lokum, tymczasem mało  rodzin wykazuje na tyle potrzebną kondycję materialną, by były w stanie nabyć dom za nagromadzone pieniądze.
W sytuacjach, gdy zasoby młodych osób o miejscu zamieszkania świecą przysłowiowymi pustkami, metodą na rozwiązanie kwestii, staje się kredyt mieszkaniowy w Eurobanku, który jest klasyczną propozycją banku na podwyższające się wymagania rynku kredytowego.

O ile więc myślisz, jaki kredyt na kupno mieszkania wybrać, propozycja Eurobanku, bez wątpliwości ukoi Twoje oczekiwania. Powiedzieć trzeba, iż Bank Eurobank proponuje nadzwyczaj intratne przesłanki oferowania kredytów mieszkaniowych.
Nie ściąga prowizji za przydzielenie pożyczki, nie żąda prowizji z względu jego przedterminowej spłaty, kredyt może może być równowartością stu % ceny inwestycji od wysokości dwieście tysięcy zł.

 

Nadto w zakresie szczególnej promocji w pierwszym dwunastu miesiącach spłacania zobowiązania marża Eurobanku wynosi zero %.
Po upływie dwunastu miesięcy spłaty kredytu marża wynosi 2-2,2% i jest uzależniona od wielkości wniesionego udziału. Czas spłaty kredytu jest raczej atrakcyjniejszy aniżeli w kilku placówkach konkurencyjnych, dlatego że może on równać się nawet czterdzieści pięć lat.

 

Tak duże rozłożenie spłacania pożyczki ma wpływ na zredukowanie jednostkowej raty spłaty zadłużenia, która może stać się jakby niedostrzegalna dla domowego budżetu zwykłej rodziny.

Eurobank proponuje opcję udzielania kredytu tak w polskich złotych jak EURO.

O ile dalej nie jesteś przekonany co do wartości wymienionej propozycji kredytowej, przy asyście kalkulatora kredytowego, który obliczy kredyt hipoteczny a przekonasz się sam o jego ponadprzeciętnej propozycji.