Kredyt gotówkowy online bez zaświadczeń

by Doradca
381 odwiedzin
blank

Analitycy z ING Banku wyliczyli, że Polacy najczęściej pożyczają kwotę 5 tysięcy złotych. W związku z tym bank wprowadził do portfolio swoich produktów Pakiet 5000, który zawiera w sobie pożyczkę na taką kwotę (szybki kredyt gotówkowy online bez zaświadczeń).
Jednocześnie ING Bank postanowił zbudować wokół tego kredytu dużą kampanię wizerunkową i produktową.

Pakiet przeznaczony jest dla wszystkich potencjalnych kredytobiorców, w odróżnieniu od klasycznej MEGA pożyczki gotówkowej, która jest przeznaczona jedynie dla stałych klientów banku. Bank znacznie uprościł procedurę korzystania z pakietu i oferuje kredyt gotówkowy online bez zaświadczeń.

Kredyt gotówkowy online bez zaświadczeń

Wystarczy wypełnienie formularza, który znajduje się na internetowych stronach banku. Konsultanci ING oddzwaniają i pomagają skutecznie dopasować ofertę. Do skorzystania z pożyczki wystarczy jedynie 800 złotych dochodu netto.

 

Dużym atutem jest elastyczna forma dokumentowania swoich dochodów. W tym przypadku możliwa jest pożyczka na PIT lub kredyt gotówkowy online bez zaświadczeń w przypadku klientów, którzy od co najmniej 3 miesięcy przelewają wynagrodzenie na konto w ING Banku Śląskim.
Taka procedura sprawia, że tani kredyt gotówkowy w ING Banku zyskał w błyskawicznym tempie wielu amatorów.

Zwłaszcza, że pożyczka gotówkowa od ręki oferowana jest na bardzo dobrych warunkach. Rata wynosi jedynie 89 złotych miesięcznie, przy maksymalnym okresie kredytowania, który wynosi 84 miesiące. Pakiet 5000 jest udzielany bez żadnej prowizji, a jego częścią jest bezpłatne ubezpieczenie, które chroni kredytobiorcę i jego bliskich.

W przypadku śmierci kredytobiorcy polisa pokrywa w całości część zobowiązania, która pozostała do spłaty. Kredytobiorca nie musi wykonywać żadnych badań lekarskich, wypełniać ankiet, wystarczy deklaracja o przystąpieniu do ubezpieczenia. Stali klienci ING Banku Śląskiego mogą skorzystać z bardziej rozbudowanej oferty.

Maksymalna kwota pożyczki gotówkowej wynosi w ich przypadku 100 tysięcy złotych i jest ograniczona do 20-krotności dochodów netto kredytobiorcy. W wersji standardowej, która wiąże się z brakiem wymaganych zabezpieczeń bank pożycza kwoty od 1 tysiąca do 50 tysięcy złotych. Do 15 tysięcy złotych pożyczkobiorca może otrzymać bez zgody współmałżonka.

A co najważniejsze taki szybki kredyt gotówkowy online bez zaświadczeń może otrzymać w kilkadziesiąt godzin!

Kredyt gotówkowy w 15 minut

W dzisiejszych czasach pożyczki czy kredyty w 15 minut przez internet osiągnęły już poziom takiej powszechności, że w zasadzie nikogo nie dziwi ile rzeczy można zrobić za pomocą Internetu nie ruszając się sprzed ekranu komputera czy telefonu.

Ułatwia on znacznie załatwienie wielu spraw, które kiedyś wymagały konieczności wyjścia z domu i udania się do określonego miejsca na przykład do sklepu, aby zrobić zakupy, czy też do jakiegoś biura w celu opłacenia rachunków.

 

Obecnie, wyjście z domu, aby załatwić wyżej wymienione sprawy i wiele innych jest jedynie opcjonalne. Daje to ludziom możliwość wyboru, ponieważ część z nich na pewno z chęcią przejdzie się do miasta, ale jest też grupa ludzi, która albo nie lubi na przykład stać w kolejkach albo też nie ma czasu na to by chodzić po mieście.

Dużo szybszym sposobem na załatwienie czegokolwiek jest zrobienie tego przez Internet. Również firmy prywatne zajmujące się udzielaniem kredytów w 15 minut, nie chcąc zostać w tyle, także umożliwiają swoim klientom opcję zaciągnięcia takiego kredytu pozabankowego online.Kredyt Internetowy w 15 minut– zalety

Przede wszystkim największą zaletą jest szybkość z jaka można załatwić tę sprawę. A jest to o tyle istotne, że zdarzają się sytuacje, w których pieniądze są potrzebne jak najszybciej. W tym przypadku nie trzeba martwić się czasem, ponieważ wszystko można załatwić błyskawicznie.

Kolejnym atutem jest z pewnością wygoda. Kredyt w 15 minut na dowód można zaciągnąć o każdej porze dnia i co ważniejsze z dowolnego miejsca w Polsce i nie tylko. Jest to doskonała opcja dla leniwych oraz zapracowanych ludzi, którzy zwyczajnie nie mają czasu na zrobienie tego w inny sposób.

Jak można uzyskać pewny kredyt w 15 minut przez Internet?

Można wręcz powiedzieć, że nie ma nic prostszego (czasami wystarczy porównanie jak na www.twojkalkulator.pl). Po pierwsze należy w wyszukiwarkę internetową wstukać nazwę wybranej przez nas firmy, u której chcemy się zapożyczyć. Następnym krokiem jest zarejestrowanie się na stronie danej firmy.

W tym celu podajemy swoje dane osobowe, które potem musimy zweryfikować. Taka weryfikacja polega na tym, że należy przelać ze swojego prywatnego konta bankowego symboliczną kwotę w wysokości złotówki albo grosza na konto danej firmy. Pozwoli to upewnić się instytucji udzielającej kredytów pozabankowych, że mają do czynienia z istniejącą osobą, która nie jest żadnym oszustem i naprawdę potrzebuje pieniędzy.

 

Gdy dane osobowe zostaną już potwierdzone wystarczy wysłać wiadomość, w treści której poda się sumę, jaką chciałoby się pożyczyć. Kredyt w 15 minut na dowód można zarówno załatwić za pomocą SMS. Po krótkim czasie, jaki trzeba odczekać na koncie powinna pojawić się potrzebna suma.

Tak więc, możliwości jakie niesie ze sobą Internet są ogromne, więc warto z nich korzystać w każdym wymiarze, także zaciągając kredyt w 15 minut, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Sprawdź jeszcze