Specjalnie dla naszego serwisu Alior Bank przygotował szybką ścieżkę kredytową. 0% prowizji i do 50 000 zł na już.
Oblicz ratę i koszty To jedna z najtańszych pożyczek w Polsce.

Konkurencja Providenta – co zamiast niego? Co warto?

konkurencja Providenta - pożyczki do domu

Pożyczka gotówkowa w Providencie różni się od pożyczki chwilówki przez internet tym, że umowa kredytowa jest podpisywana w domu, w obecności doradcy, który na bieżąco może rozwiać wszelkie wątpliwości, które mogą nasunąć się kredytobiorcy w trakcie podpisywania umowy kredytowej.

Często taki kredytobiorca nie jest osobą posiadającą wykształcenie w kierunku ekonomicznym i może mieć pytania do poszczególnych punktów regulaminu, dlatego obecność doradcy jest bardzo pomocna, bo pomaga podjąć takiej osobie decyzję.

TOP 3 pożyczek pozabankowych: 1) Pierwsza pożyczka za darmo! Kalkulator na stronie www.vivus.pl
2) Najchętniej wybierana, do 15 000 zł na 3 lata - więcej na www.provident.pl
3) Na 30 dni za darmo + jedne z najniższych rat, kalkulator na www.wonga.pl

Pożyczka Providenta

Warunki kredytu Providenta są określone przede wszystkim w regulaminie pożyczki, który będziesz musiał podpisać, zanim dostaniesz pieniądze na konto lub gotówkę do ręki. Warunki udzielania pożyczek w 2013 roku nie zmieniły się w porównaniu z zeszłym rokiem. Provident wymaga od swoich klientów terminowych, tygodniowych, a nie jak większość instytucji  miesięcznych, spłat kredytu.

Określona na stronie internetowej firmy symulacja kredytowa jest jedynie ofertą handlową, czyli czymś, co nie stanowi o samej jego spłacie, a jedynie pozwala zorientować się w szacunkowych kosztach pożyczki. Wszelkie niezbędne informacje znajdują się w regulaminie usługi.

Najistotniejsze dla kredytobiorcy są te dotyczące spłaty kredytu oraz konsekwencji, jakie grożą za nieterminowe spłacanie. Jeśli któraś z regulacji jest dla Ciebie niejasna, dokładnie dowiedz się od Providenta, co ona oznacza.

Od tego może zależeć Twoje bezpieczeństwo finansowe oraz komfort psychiczny w toku okresu kredytowania.

Konkurencja Providenta

Provident jest też firmą, która zapewnia bardzo sprawnie działający dział obsługi klienta.

Praktycznie przez cały dzień możesz zadzwonić lub napisać wiadomość elektroniczną do firmy z ewentualnym zapytaniem o ofertę a jak nie pozostaje Ci konkurencja Providenta. Jest to duże ułatwienie dla potencjalnych klientów. Nie muszą oni bowiem sami szukać informacji, ale mają bezpośredni kontakt z firmą, co sprzyja wzajemnemu budowaniu zaufania i pewności co do tego, że Provident czuwa nad bieżącymi płatnościami i sprawuje stałą kontrolę nad swoją działalnością finansową.

Poza działalnością finansową, Provident także zajmuje się działalnością na rzecz społeczeństwa. Prowadzi cykle szkoleń, poszerzających świadomość finansową, nie tylko wśród swoich pracowników, ale także wśród osób prywatnych. Jest to bardzo istotne, dlatego że każdy z nas ma na co dzień do czynienia z obrotem gotówki, więc każda porcja wiedzy, przyswojona w tym zakresie może okazać się pomocna.

Ponadto Provident uczestniczy także w programach ogólnospołecznych (na zasadzie wolontariatu) i kampaniach na rzecz ekologii, co bardzo pozytywnie wpływa na prestiż firmy i podnosi kwalifikacje jej pracowników.