Kalkulator zdolności kredytowej dla kredytu samochodowego

Zakup nowego samochodu wiąże się z wielkim wydatkiem, ale w dzisiejszych czasach praktycznie co trzecia rodzina posiada w swoim gospodarstwie domowym przynajmniej jeden samochód. Mogłoby to oznaczać, iż naszym rodakom jednak dobrze się powodzi, skoro stać ich na coraz to lepsze auta.

Co prawda trzeba przyznać, że dzisiejsze czasy pozwalają nam na trochę więcej swobody w finansach, a dodatkowym atutem są szybkie kredyty, które możemy wziąć niekiedy już na sam dowód.

Wyobraźmy sobie taką sytuację, że przeciętna rodzina, która mieszka na obrzeżach Warszawy, aby dojeżdżać do swojego miejsca pracy potrzebuje samochód. W przypadku, kiedy pojazd nie nadaje się już do użytku, bezsprzecznie są zmuszeni do zakupu nowego, ponieważ dzięki niemu mogą załatwić wiele pilnych spraw, mają lepszy dojazd do pracy czy szkoły, a także o wiele bardziej komfortowe życie.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Do 200 000zł! RRSO najniższe w Polsce, więcej na www.alior.pl
2) W 15 minut! Do 4000zł online na oświadczenie, kalkulator na www.eurobank.pl
3) Świetna pożyczka na już z niską ratą, kalkulacja na www.bgz.pl

Zatem decyzja praktycznie jest wymuszona, trzeba kupić nowy samochód. Wówczas zaczynają się kalkulacje w oszczędnościach, czy wystarczy na kupno nowego auta. Mają oni do wyboru, wydać wszystkie dotychczasowe oszczędności, lub wziąć szybki kredy samochodowy. Z całą pewnością najlepszym rozwiązaniem będzie udać się do banku po kredyt.

Dlaczego?

Sprawa wygląda oczywiście, wszak zaciągnięcie kredytu samochodowego nie będzie się wiązało z nagłym wydatkiem sięgającym kilku, czy nawet kilkunastu tysięcy złotych, tylko będzie on rozłożony na miesięczne raty, dlatego też nie będzie aż takim wielkim ciosem w domowy budżet, a oszczędności zostaną nienaruszone. Dobrze, zatem decyzja o kredycie podjęta, tylko teraz pojawia się pytanie, do którego z banków się udać?

Kalkulator kredytowy – nieoceniona pomoc

Tutaj również mamy podpowiedź, ponieważ dostępny w sieci kalkulator kredytowy samochodowy pomoże obliczyć raty kredytowe w wielu bankach.

Zatem bez wychodzenia z domu, mamy sposobność podejrzenia wszystkich ofert kredytów i wybrania tego, które będzie dla nas miał najkorzystniejsze warunki. Szybko dostrzeżemy, że liderami w szybkich kredytach samochodowych są dwa najbardziej popularne banki, a decyzja który z nich wybierzemy, Santander czy Getin Bank zależy już tylko i wyłącznie od naszych upodobań, wszak oba mają przyjazne warunki.