Porównaj i wybierz najlepszy kredyt
Szybka i pewna pożyczka w Santander Banku

Jaki komputer Dell kupić?

Jaki komputer Dell kupić? 1

Dell to firma, której specjalnością jest sprzedaż, naprawa i obsługa komputerów.

Firma specjalizuje się także w oprogramowaniu, świadczy również usługi i oferuje produkty, które związane są z komputerami.

Firma Dell jest doskonale znana także w Polsce. Uważana jest za jednego z bardziej renomowanych dostawców laptopów dla klientów biznesowych i indywidualnych.

 

Komputer marki Dell: czy warto go kupić?

Komputer Dell na pewno zasługuje na to, aby zwrócić na niego uwagę, gdy szukamy naprawdę bardzo solidnie wykonanego sprzętu. Użytkownicy, którzy zdecydowali się kupić komputer tego amerykańskiego koncernu chwalili go przede wszystkim za wysoką wydajność i niezawodność. Osoby, które szukają wydajnego notebooka mogą wybrać komputer Dell Precision M6800.

Jest to sprzęt dedykowany klientom biznesowym. Komputer wyróżnia się wyjątkową wydajnością, został przygotowany tak, aby poradził sobie z wymagającymi specjalistycznymi aplikacjami. Wiele osób interesuje się również laptopami. Średnia cena biznesowego laptopa to mniej więcej 2500 złotych. W tej cenie uda nam się kupić laptop Dell, którego sercem jest bardzo wydajny procesor Intel najnowszej generacji. Plusem zastosowanego procesora jest nie tylko super wydajność, ale także energooszczędność.

Laptop Dell za 2500 będzie miał także 8 GB pamięci RAM i dysk SSD 240 DG. Dzięki temu wszystkie aplikacje będą uruchamiać się na nim naprawdę bardzo szybko. Laptopy biznesowe marki Dell są wykonane naprawdę bardzo solidnie. Świadczy o tym, że mają one obudową wykonaną z aluminium. Na komputery marki Dell udzielana jest 24-miesięczna gwarancja.

Jaki komputer kupić?

Za nowy biznesowy laptop marki Dell trzeba zapłacić co najmniej 2500 złotych. W zamian otrzymamy sprzęt o bardzo porządnych parametrach. W ofercie firmy są także zdecydowanie droższe modele. W laptopach tych zastosowana została na przykład podświetlana klawiatura i mechanizm motylkowy plus bardzo pojemny dysk. Ale za taki laptop trzeba zapłacić minimum 6000 złotych.

Bardzo często więc wybierane są laptopy poleasingowe. Firma ma w ofercie również komputery stacjonarne.

Rozwiązaniem stosowanym przez firmę Dell w tych komputerach jest na przykład napęd optyczny. Sprzęt bez problemu odtwarza płyty CD. W swoich stacjonarnych komputerach Dell stosuje dobre karty graficzne. To dobra wiadomość dla osób, które szukają komputera przede wszystkim do gier.

Pożyczka Vivus za darmo