Oferta kredytowa ING – nasza opinia

Grupa ING jest światową korporacją, która specjalizuje się w świadczeniu usług finansowych. Firma pochodzi z Holandii i szczyci się 150-letnią historią. ING działa obecnie w 50 krajach i zarządza aktywami ponad 85 milionów klientów.

Na rynku polskim ING Bank Śląski oferuje szereg interesujących produktów z zakresu kont osobistych, lokowania oszczędności, inwestycji, kredytów, kart, ubezpieczeń i bankowości internetowej.

 

Oferta kredytowa ING…

zawiera przede wszystkim kredyty gotówkowe, hipoteczne i przeznaczone dla inwestorów.

Kilka produktów wymaga dodatkowego omówienia ze względu na swój charakter. Bank przygotował Pakiet 5 tysięcy będący odpowiedzią na zapotrzebowanie na chwilówki. Bankowi analitycy wyliczyli, że kwota 5 tysięcy jest najczęściej pożyczana w naszym kraju.

Minimalny dochód, jaki jest wymagany do wzięcia pożyczki w ramach pakietu wynosi 800 złotych. Kredytobiorcy, którzy decydują się na pakiet otrzymują za darmo ubezpieczenie na życie, bez konieczności przeprowadzania dodatkowych badań medycznych.

Za udzielenie pożyczki bank nie pobiera prowizji. Klienci, którzy przynajmniej 3 miesiące przelewają wynagrodzenie na konto w ING Banku Śląskim nie muszą przedstawiać zaświadczeń o dochodach. Inną ciekawą propozycją jest kredyt hipoteczny. Doradcy ING Banku Śląskiego dojeżdżają do klientów, pomagają w przygotowaniu wniosku, uzyskaniu odpisu z księgi wieczystej i złożą wniosek o wpis do hipoteki.

Proponowane kredyty hipoteczne w promocji dają kredytobiorcy możliwość wyboru czy do zera ma być obniżona prowizja, czy zmniejszeniu ma ulec marża. Konsekwencje decyzji rodzą różne skutki. Kredyt hipoteczny 0% prowizji przyniesie efekt w postaci mniejszych obciążeń na starcie.

Obniżenie marży spowoduje obniżenie wysokości w całym okresie kredytowania. Najlepszą metodą pozwalającą na podjęcie odpowiedniej decyzji jest samodzielne obliczenie potencjalnych korzyści. Na stronie internetowej ING Banku Śląskiego znajduje się kalkulator rat kredytu, który umożliwia przeprowadzenie takich symulacji.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Do 200 000zł! RRSO najniższe w Polsce, więcej na www.alior.pl
2) W 15 minut! Do 4000zł online na oświadczenie, kalkulator na www.eurobank.pl
3) Świetna pożyczka na już z niską ratą, kalkulacja na www.bgzbnp.pl