Idea Bank – czy oferta jest dla każdego ?

IDEA Bank jest instytucją finansową, której większościowy pakiet akcji należy do Getin Holding. Specjalnością Idea Bank są kredyty motoryzacyjne, hipoteczne i gotówkowe. Firma oferuje również pośrednictwo w zawieraniu lokat i inwestowaniu środków oraz pośrednictwo ubezpieczeniowe. IB współpracuje z ponad 30 instytucjami finansowymi.

Firma ma ponad 40 palcówek, jest członkiem Związku Firm Doradztwa Finansowego. Powszechny dom kredytowy pośredniczy w sprzedaży produktów finansowych przeznaczonych dla klientów indywidualnych, firm i osób prowadzących działalność gospodarczą. Na stronach internetowych Idea Banku można zapoznać się z pełna listą instytucji, od których firma otrzymuje wynagrodzenie za pośrednictwo w sprzedaży produktów kredytowych.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Do 200 000zł! RRSO najniższe w Polsce, więcej na www.alior.pl
2) W 15 minut! Do 4000zł online na oświadczenie, kalkulator na www.eurobank.pl
3) Świetna pożyczka na już z niską ratą, kalkulacja na www.bgzbnp.pl

Z punktu widzenia klienta najważniejszy jest fakt, że kupując kredyt u pośrednika w żaden sposób nie płaci więcej niż w banku, który produkt wystawił na rynek. Jednocześnie kredytobiorca może liczyć na pomoc przy wszelkich formalnościach oraz wsparcie przy decyzjach.

Pracownicy Idea Banku podpowiedzą, które rozwiązania są najefektywniejsze i zaproponują kalkulator rat kredytu, który pokaże kredytobiorcy symulację spłat przed podjęciem decyzji.

 

Ciekawą rynkową propozycją jest kredyt samochodowy bez wkładu własnego, którym można skredytować pojazdy nowe i używane. Kredyt może finansować pojazdy zakupione u dealera, w komisie lub nawet od osoby prywatnej. Atutem jest szybka decyzja kredytowa, klient otrzymuje informację nawet w ciągu 60 minut.

Rozpatrzenie wniosku kredytowego jest bezpłatne. Akceptowane są różne źródła dochodów i nie są wymagane zaświadczenia o zarobkach.

Kolejną wartą zainteresowania propozycją jest kredyt gotówkowy Idea Banku na dowód osobisty. Produkt charakteryzuje się szybką procedurą, która nie zawiera zbędnych formalności. Atutem jest brak poręczycieli oraz stosunkowo niskie zarobki potrzebne do skorzystania z oferty.

Klienci, którzy nie mają wkładu własnego, a chcą kupić mieszkanie powinni wypełnić na stronie Idea Banku S.A. wniosek o kredyt hipoteczny online. Doradca zadzwoni do nich w odpowiedzi i przedstawi aktualną ofertę kredytową.

Kalkulator kredytowy online …