Specjalnie dla naszego serwisu Alior Bank przygotował szybką ścieżkę kredytową. 0% prowizji i do 50 000 zł na już.
Szybka i pewna pożyczka w Santander Banku

Idea Bank – czy ta oferta jest dla każdego?

IDEA Bank jest instytucją finansową, której większościowy pakiet akcji należy do Getin Holding. Specjalnością Idea Bank są kredyty motoryzacyjne, hipoteczne i gotówkowe. Firma oferuje również pośrednictwo w zawieraniu lokat i inwestowaniu środków oraz pośrednictwo ubezpieczeniowe. Idea Bank współpracuje z ponad 30 instytucjami finansowymi.

Firma ma ponad 40 palcówek, jest członkiem Związku Firm Doradztwa Finansowego. Powszechny dom kredytowy pośredniczy w sprzedaży produktów finansowych przeznaczonych dla klientów indywidualnych, firm i osób prowadzących działalność gospodarczą.

TOP 3 kredytów hipotecznych: 1) Oblicz sam gdzie dostaniesz najkorzystniejszy kredyt na www.notus.pl
2) HIT miesiąca, 35lat, do 90% wartości, wakacje kredytowe - www.pkobp.pl
3) 0% prowizji, 0% za wcześniejszą spłatę, niskie RRSO - www.millenium.pl

Na stronach internetowych Idea Banku można zapoznać się z pełna listą instytucji, od których firma otrzymuje wynagrodzenie za pośrednictwo w sprzedaży produktów kredytowych.

Z punktu widzenia klienta najważniejszy jest fakt, że np. kupując kredyt hipoteczny u pośrednika w żaden sposób nie płaci więcej niż w banku, który produkt wystawił na rynek. Jednocześnie kredytobiorca może liczyć na pomoc przy wszelkich formalnościach oraz wsparcie przy decyzjach czy to kredycie hipotecznym czy gotówkowym.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Mini Ratka PKO BP (bez zaświadczeń do 24 000zł) - www.pko.pl
2) 0% prowizji! 6,9%, do 50 000 zł, oblicz ratę na www.alior.pl
3) Do 200 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń na www.t-mobile.pl

Pracownicy Idea Banku podpowiedzą, które rozwiązania są najefektywniejsze i zaproponują kalkulator rat kredytu, który pokaże kredytobiorcy symulację spłat przed podjęciem decyzji.

Kredyt gotówkowy także na samochód

Ciekawą rynkową propozycją jest kredyt gotówkowy samochodowy bez wkładu własnego, którym można skredytować pojazdy nowe i używane. Kredyt może finansować pojazdy zakupione u dealera, w komisie lub nawet od osoby prywatnej. Atutem jest szybka decyzja kredytowa, klient otrzymuje informację nawet w ciągu 60 minut.

Rozpatrzenie wniosku kredytowego jest bezpłatne. Akceptowane są różne źródła dochodów i nie są wymagane zaświadczenia o zarobkach.

Kolejną wartą zainteresowania propozycją jest kredyt gotówkowy Idea Banku na dowód osobisty. Produkt charakteryzuje się szybką procedurą, która nie zawiera zbędnych formalności. Atutem jest brak poręczycieli oraz stosunkowo niskie zarobki potrzebne do skorzystania z oferty.

Klienci, którzy nie mają wkładu własnego, a chcą kupić mieszkanie powinni wypełnić na stronie Idea Banku S.A. wniosek o kredyt hipoteczny online. Doradca zadzwoni do nich w odpowiedzi i przedstawi aktualną ofertę kredytową.

Kalkulator kredytowy online …

Kredyt gotówkowy konsolidacyjny online

Każdy z banków komercyjnych, funkcjonujących na naszym rynku, ma w swoim portfolio takie same produkty. Niezależnie od tego banki starają się reklamować swoje produkty w sposób, który pozostanie w pamięci klientów. Każdy z nich wybiera sobie rynkową niszę i stara się ją zagospodarować jednym, wybranym produktem bankowym, który w związku z tym jest specjalnie skrojony, w sposób wyprzedzający konkurencyjne propozycje.

Kredyt gotówkowy konsolidacyjny na spłatę innych kredytów oferuje każdy z naszych banków, jednak Idea Bank postarał się, aby ta oferta kojarzyła się właśnie z nim.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Mini Ratka PKO BP (bez zaświadczeń do 24 000zł) - www.pko.pl
2) 0% prowizji! 6,9%, do 50 000 zł, oblicz ratę na www.alior.pl
3) Do 200 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń na www.t-mobile.pl

Bank obiecuje, że korzystający z tej oferty kredytobiorcy oszczędzili na miesięcznych ratach średnio 250 złotych. Jest to sugestywny przekaz, który sugeruje, że warto skorzystać z takiej propozycji. Innym reklamowanym produktem Idea Bank jest dobra pożyczka gotówkowa. Kredytobiorca może pożyczyć nawet 150 tysięcy złotych na okres do 8 lat.

Charakterystycznymi parametrami pożyczki są stałe miesięczne raty oraz możliwość podwyższenia kwoty na preferencyjnych warunkach.

W odróżnieniu od wielu banków, które używają wniosków online jedynie w celu zgłoszenia chęci skorzystania z produktu, w tym banku można za pomocą odpowiedniej aplikacji złożyć wniosek kredytowy.

Potencjalni kredytobiorcy potrzebują jedynie zaświadczenia o uzyskiwanych dochodach oraz dowodu osobistego. Ta pożyczka przez internet na dowód skierowana jest do osób, które zarabiają miesięcznie minimum 1500 zł, a ich staż w obecnym miejscu zatrudnienia wynosi minimum 3 miesiące. Jednocześnie aplikować o kredyt mogą osoby, które ukończyły 21 lat.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Mini Ratka PKO BP (bez zaświadczeń do 24 000zł) - www.pko.pl
2) 0% prowizji! 6,9%, do 50 000 zł, oblicz ratę na www.alior.pl
3) Do 200 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń na www.t-mobile.pl

Takie same korzyści i obostrzenia występują w przypadku pożyczki mającej konsolidować zadłużenie. Dzięki tego typu produktom bankowym wielu klientów może uporać się z nadmiernym zadłużeniem.

Połączenie wielu kredytów w jedno (czyli konsolidacja), większe zobowiązanie finansowe i wydłużenie okresu jego spłaty pozwala na zmniejszenie miesięcznych rat kapitałowo – odsetkowych. Oczywiście wielu potrzebujących kredytobiorców może jeszcze wygospodarować nieco gotówki na dowolnie wybrany cel.