Specjalnie dla naszego serwisu Alior Bank przygotował szybką ścieżkę kredytową. 0% prowizji i do 50 000 zł na już.
Oblicz ratę i koszty To jedna z najtańszych pożyczek w Polsce.

Raty równe czy malejące – co wybrać z oferty Deutsche Banku

Kredyt na dom w Deutsche Banku to przede wszystkim bardzo jasne i proste zasady przyznawania kredytu oraz klarowne warunki, które pozostają niezmienne przez cały okres kredytowania + wcześniejsza płata kredytu hipotecznego bez opłat. Regulamin tego kredytu jest bowiem napisany bardzo przystępnym językiem. Znajduje się w nim także wyjaśnienie podstawowych pojęć, które dotyczą każdego przyszłego kredytobiorcy.

Poza gwarancją braku ukrytych regulacji, Deutsche Bank oferuje też bardzo przystępne kanały kontaktu.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Mini Ratka PKO BP (bez zaświadczeń do 24 000zł) - www.pko.pl
2) 0% prowizji! 6,9%, do 50 000 zł, oblicz ratę na www.alior.pl
3) Świetna pożyczka na już z niską ratą, kalkulacja na www.bgz.pl

Dla obecnych klientów jest to wniosek o kredyt hipoteczny, dostępny dla każdego po zalogowaniu się do strony obsługi bankowej konta. Dla nowych klientów, poza formularzem dostępnymi na stronie internetowej, jest także podany numer telefonu, pod który można zadzwonić i dopytać o wszystkie warunki kredytowania w Deutsche Banku.

Warto użyć kalkulator kredytowy

Dzięki obrazowemu przedstawieniu, jak będzie wyglądała spłata kredytu, możesz spokojnie zastanowić się, jakie raty wybrać: równe czy malejące. Dorady bankowi, którzy pracują w Deutsche Banku przygotowują dla każdego klienta harmonogram spłat rat kredytu, w którym bardzo dokładnie wyszczególnione jest, jakie są wady i zalety każdego z dostępnych rozwiązań kredytowych.

Jeśli pomimo informacji, dostarczonych Ci drogą telefoniczną lub elektroniczną, nadal masz wątpliwości, czy kredyt hipoteczny w Deutsche Banku jest dla Ciebie odpowiednią ofertą, zawsze możesz przyjść do jednego z naziemnych punktów Deutsche Bank i porozmawiać twarzą w twarz z doradcą kredytowym, który w przystępny dla Ciebie sposób rozwieje wszelkie powstałe wątpliwości i odpowie na każde Twoje pytanie dotyczące kredytu hipotecznego.

Oferta Deutsche Banku…

Poszerzona jest także o usługę, jaką jest wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego bez opłat. W większości banków taka opcja jest dodatkowo płatna, gdyż bank rezygnuje z części zysków, jakie płyną z terminowego spłacania zobowiązania. Klienci Deutsche Banku natomiast mogą uiścić spłatę należności w terminie wcześniejszym niż wyznaczony przez bank i przez to pozbyć się niepotrzebnego jarzma kredytowego.

 

Kredyt hipoteczny w Deutsche Banku to także gwarancja minimum formalności. Jedyne, czego wymaga Deutsche Bank to Twój dowód osobisty oraz zaświadczenie, dokumentujące Twoje źródła dochodów.

Całą reszta „papierkowej roboty” zajmuje się bank. Bez potrzeby Twojego zaangażowania, bank dopełni za Ciebie wszelkich powinności formalnych. Możesz mieć pewność, że kompetentni pracownicy dołożą wszelkich starań, by wymagane przez Ciebie środki znalazły się na koncie Twoim lub wskazanego odbiorcy, w jak najszybszym czasie od zapadnięcia pozytywnej decyzji kredytowej.