Porównaj i wybierz najlepszy kredyt
Mini Ratka online PKO BP! Bez prowizji!

Darmowe konto osobiste – kto je jeszcze oferuje?

Darmowe konto osobiste - kto je jeszcze oferuje? 1

Z pewnością nie ma takiej osoby, której nie przydałoby się bankowe i to darmowe konto osobiste. Oczywistym jest fakt, że większość z nas posiada dzisiaj konta osobiste, gdyż takie są wymogi pracodawców. Nasze wynagrodzenia i kredyty przelewane są właśnie na osobiste konto, a gotówka robi się coraz mniej popularna.

Pewnie przyjdzie kiedyś dzień, kiedy to gotówka kompletnie wyjdzie z użycia, a za wszystkie zakupy będziemy płacić pieniędzmi wirtualnymi. Zdecydowanie jednak do tego jeszcze naprawdę daleko.

Darmowe konto 2021

Dzisiaj konto bankowe pozwala nam jednak dokonywać zakupy w sposób bezpieczny, czyli bezgotówkowy. Idąc do sklepu po nowy telewizor nie musimy zabierać dużej gotówki i obawiać się o to, że ktoś nas napadnie. Bierzemy ze sobą kartę płatniczą i za jej pośrednictwem dokonujemy zakupów. Konta osobiste ułatwiły także korzystanie z kredytów, czyli kart kredytowych. Nie musimy już chodzić do banku po kredyt, gdyż ten przyznaje nam kartę kredytową z określonym limitem, z którego korzystać możemy kiedy tylko chcemy.

 

Konta osobiste to oczywiście nie tylko bezpieczeństwo, ale także ogromna wygoda. Wszyscy wiemy jak popularne stają się dziś zakupy internetowe. Konta osobiste i wydawane do nich karty ułatwiają nam dokonywanie takich zakupów za które możemy płacić bez wychodzenia z domu. Coraz częściej konto osobiste posiada dziś także dostęp przez internet co oznacza, że możemy na bieżąco monitorować jest stan.

 

Porównywarka kont bankowych

Warto wybierając konto osobiste dla siebie zainteresować się tym czy daje ono możliwość dostępu przez Internet oraz jakie są opłaty związane z tym. Często bowiem banki dają nam nawet możliwość wykonywania zupełnie darmowych przelewów przez Internet co pozwala zapomnieć o prowizjach przy płaceniu rachunków.

 

Na koniec bankowe konto osobiste to także często bardzo ciekawe rabaty, dzięki którym możemy dużo zaoszczędzić. Wiele banków oferuje swoim klientom posiadającym karty do rachunków specjalne rabaty podczas zakupów w konkretnych sieciach handlowych lub po prostu w przypadku każdych zakupów. Jak widać więc warto posiadać konto osobiste i aktywnie z niego korzystać. Aktywne korzystanie to także prostsza formuła przy ubieganiu się o kredyt, gdzie nie będziemy potrzebować żadnych zaświadczeń.

Czas więc otworzyć swoje własne konto w banku o ile go jeszcze nie mamy lub jeśli mamy i płacimy za nie – warto założyć i zmienić konto na darmowe konto osobiste.

Poniżej nasza porównywarka kont bankowych:

Pożyczka Vivus za darmo