Specjalnie dla naszego serwisu Alior Bank przygotował szybką ścieżkę kredytową. 0% prowizji i do 50 000 zł na już.

Jaki leasing wybrać by się opłacał ?

Leasing jako forma pożyczki znany jest praktycznie w każdej firmie większej czy mniejszej. Ale nie tylko – bowiem z leasingu mogą skorzystać też osoby prywatne. Dlaczego leasing jest korzystny?

Pozwala on na korzystanie na przykład z samochodu za znacznie niższą stawkę niż wzięlibyśmy go na kredyt samochodowy i możemy odliczyć ten koszt od podatków, co jest dodatkowym atutem.

 

Mając własną firmę pozostaje nam zatem zdecydować, który leasing samochodowy lub na zakup maszyn będzie dla nas korzystniejszy. Co przyniesie nam większe korzyści.

Oczywiście warto brać w leasing droższe sprzęty, dzięki czemu będziemy bardziej zdolni finansowo, a nasza firma będzie mogła się spokojnie rozwijać korzystając w tym samym czasie z nowoczesnego sprzętu dzięki któremu będziemy mieć wyższe zyski.
Jednak leasing ma również warunki. Wszystko zależy od tego jaka firmę leasingową wybierzemy.
Warunki leasingu różnią się jednak miedzy sobą szczegółami. Zwykle musimy wpłacić około 10-20 proc. wartości pojazdu. Następnie będziemy musieli wybrać taką ratę, która zbytnio nie obciąży naszego budżetu. Kolejnym krokiem jest ustalenie ceny końcowej , która pozwoli nam na wykupienie danego pojazdu czy tez maszyny.

Leasing przeznaczony jest tylko i wyłącznie dla firm. Pamiętajmy o tym, by uniknąć niepotrzebnych rozczarowań.
To jakie są warunki leasingu dokładnie zostanie nam przedstawione w wybranym przez nas salonie czy tez firmie leasingowej po wypełnieniu internetowego formularza.
Każda firma leasingowa może mieć inne wymagania co do udzielenia leasingu. Zanim więc podejmiemy decyzje wzięcia samochodu czy też innego sprzętu pod leasing, zapoznajmy się dokładnie z regulaminem.