Specjalnie dla naszego serwisu Alior Bank przygotował szybką ścieżkę kredytową. 0% prowizji i do 50 000 zł na już.
Szybka i pewna pożyczka w Santander Banku

Szybki kredyt i szybka gotówka od Citi Banku

Citi Group uznawana jest za największą światową firmę świadczącą usługi finansowe. Z jej produktów korzysta około 200 milionów klientów indywidualnych i korporacyjnych. Głównymi markami grupy są: Citibank, CitiFinancial, Primerica, Salomon Smith Barney, Banamex i Travelers.

Na skutek połączenia Citibank Poland S.A. z Bankiem Handlowym w Warszawie S.A. powstała instytucja obsługująca 18 tysięcy klientów korporacyjnych i ponad 700 tysięcy klientów indywidualnych. Bank dysponuje siecią 160 oddziałów rozsianych na terenie całej Polski.

 

Niezależnie od tego bank słynie z rozbudowanych form bankowości elektronicznej. Strona internetowa banku stanowi platformę dzięki której można skorzystać z wielu finansowych produktów. Kredytobiorcy mogą skorzystać z możliwości, jakie daje kalkulator kredytowy, który znajduje się na stronie i zdecydować, jaką pożyczką są zainteresowani.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Mini Ratka PKO BP (bez zaświadczeń do 24 000zł) - www.pko.pl
2) 0% prowizji! 6,9%, do 50 000 zł, oblicz ratę na www.alior.pl
3) Do 200 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń na www.t-mobile.pl

Wniosek o kredyt gotówkowy on line również jest dostępny w postaci elektronicznej aplikacji. Klienci, którzy zainteresowani są pożyczką konsolidacyjną, umożliwiającą zmniejszenie miesięcznego obciążenia i dodatkowo zdobycie określonej kwoty gotówki, mogą skorzystać z możliwości internetowego zgłoszenia.

Kalkulator kredytu hipotecznego – pomaga

Dzięki temu konsultanci banku skontaktują się z nimi w celu omówienia szczegółów. W taki sam sposób załatwia się hipoteczny kredyt przez net. Długoterminowy kredyt na zakup nieruchomości, który jest zabezpieczony na hipotece zajął trzecie miejsce w rankingu opracowanym przez portal Money.pl.

Prowizja z tytułu udzielenia kredytu wynosi 0 procent, a marża zaczyna się od 0,9 procent. Bank nie pobiera również żadnych dodatkowych opłat za rozpatrzenie wniosku. Doradcy bankowi służą pomocą w załatwianiu wszelkich formalności, a w przypadku pozytywnej decyzji kredytowej pieniądze są wypłacane w ciągu 14 dni.

TOP 3 kredytów hipotecznych: 1) Oblicz sam gdzie dostaniesz najkorzystniejszy kredyt na www.notus.pl
2) HIT miesiąca, 35lat, do 90% wartości, wakacje kredytowe - www.pkobp.pl
3) 0% prowizji, 0% za wcześniejszą spłatę, niskie RRSO - www.millenium.pl

Szybki kredyt hipoteczny jest udzielany bez dodatkowych ubezpieczeń. Wiele banków standardowo żąda ubezpieczenia wkładu własnego, ubezpieczenia na życie, czy ubezpieczenia od utraty pracy. Bank oferuje sfinansowanie do 90 procent wartości nieruchomości. Kwota kredytu udzielanego na maksymalny okres 35 lat musi zawierać się w przedziale od 80 tysięcy do 3 milionów złotych.