Specjalnie dla naszego serwisu Alior Bank przygotował szybką ścieżkę kredytową. 0% prowizji i do 50 000 zł na już.
Oblicz ratę i koszty To jedna z najtańszych pożyczek w Polsce.

Minimalna kwota kredytu a oferta BPH

Bank BPH funkcjonuje na rynku od ponad 20 lat. W tym okresie przechodził rozmaite przeobrażenia właścicielskie. Obecnie wchodzi w skład grupy kapitałowej GE, która należy do jednych z największych korporacji na świecie. Z bogatej listy produktów banku w chwili obecnej na szczególną uwagę zasługuje oferta kredytowa BPH.

Bank proponuje rozmaite kredyty, programy i linie kredytowe. Dla klientów potrzebujących gotówki BPH przygotował dwa główne produkty.

Kredyt gotówkowy BPH a raty

Kredyt gotówkowy zabezpieczony przeznaczony jest dla kredytobiorców, którzy posiadają środki zdeponowane w banku, ale nie chcą ich angażować. Takie aktywa mogą posłużyć jako zabezpieczenie kredytu gotówkowego, którego maksymalna wysokość może wynieść nawet 3 miliony złotych. Wysokość kredytu uzależniona jest od zabezpieczeń, którymi może być kaucja, zastaw lub przewłaszczenie.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Mini Ratka PKO BP (bez zaświadczeń do 24 000zł) - www.pko.pl
2) 0% prowizji! 6,9%, do 50 000 zł, oblicz ratę na www.alior.pl
3) Świetna pożyczka na już z niską ratą, kalkulacja na www.bgz.pl

Minimalna kwota takiego kredytu wynosi 256 tysięcy złotych, a maksymalny okres kredytowania 84 miesiące. Klasyczna gotówkowa pożyczka BPH charakteryzuje się przede wszystkim jasnymi i czytelnymi regułami. Najważniejsze warunki kredytu gotówkowego zamieszczone są na jednej stronie umowy, a klient ma czas do namysłu, bowiem w ciągu 21 dni może beż żadnych konsekwencji odstąpić od umowy.

Bank przyznaje kredyt od 1 tysiąca do 150 tysięcy złotych na dowolnie wybrany cel. Wysokość miesięcznej raty i dzień miesiąca, w którym będzie następowała spłata zobowiązania klient może swobodnie ustalić. Duża elastyczność jest możliwa dzięki okresowi kredytowania, który wynosi od 6 do 96 miesięcy. Dokładną wysokość raty w zależności od okresu i wysokości kwoty pomaga wyliczyć kalkulator rat kredytu.

 

Bank wprowadził ostatnio ciekawe zmiany do swoich kredytów długoterminowych, zabezpieczonych na hipotece nieruchomości. Kredyt hipoteczny w BPH ma obniżoną marżę w przypadku kredytu na dowolny cel oraz szeroką dostępność prowizji 0 procent przy kredytach na cele mieszkaniowe.

W zależności od przeznaczenia kredytu możliwe są różne opcje podstawowe. Specjalna oferta kredytów hipotecznych jest przygotowana w ramach Programu Partner. Firmy, które przystąpiły do programu uzyskują dodatkowe instrumenty motywacyjne, a ich pracownicy dostają dużo atrakcyjniejsze możliwości finansowania swoich potrzeb.