Bonus 400 zł oraz 7,1% w skali roku na koncie i lokacie

by Doradca
58 odwiedzin

Rewolucyjna promocja Nest Bank – aż 400 zł premii!

Nest Bank wraca z niezwykle atrakcyjną ofertą premii na start! Po założeniu bezpłatnego konta osobistego i spełnieniu warunków określonych w regulaminie promocji, możecie zgarnąć aż 400 zł gwarantowanej premii!

Jednak konieczne będzie zaangażowanie swoich środków w walucie EUR. Dlatego jeśli planujecie zagraniczny wyjazd lub regularnie inwestujecie/oszczędzacie w EUR, to możecie skorzystać z tej doskonałej okazji. W tym artykule przedstawimy szczegółowo wszystkie niezbędne czynności krok po kroku.

Oferta Nest Banku

Nest Bank ma również świetną ofertę depozytową, która od dawna zajmuje czołowe pozycje w rankingach kont oszczędnościowych oraz lokat bankowych. Aktualnie możecie skorzystać z Lokaty Witaj na poziomie 7,1% w skali roku (dla kwot do 25.000 zł) oraz Nest Konta Oszczędnościowego z identycznym oprocentowaniem obowiązującym dla kwoty do 100.000 zł.

Również omówimy ciekawe konto oszczędnościowe prowadzone w walucie EUR. Co ważne, za otwarcie osobistego Nest Konta oraz za korzystanie z pierwszej karty debetowej otrzymacie bezwarunkowo darmowe korzyści.

Uczestnicy promocji – nowi klienci

Promocja skierowana jest zarówno do całkiem nowych, jak i powracających klientów Nest Banku. Głównym warunkiem uczestnictwa w promocji jest nieposiadanie konta osobistego w Nest Banku w okresie po 1 stycznia 2022 roku. Posiadanie innych produktów Nest Banku nie koliduje z możliwością udziału w promocji.

Jak założyć konto w promocji Nest Banku?

Aby wziąć udział w akcji, należy złożyć wniosek o konto i kartę debetową na dedykowanej stronie promocji. Składanie wniosków w ramach promocji jest możliwe do 31 lipca 2024 roku, a pula wniosków jest nieograniczona.

Można złożyć wniosek zarówno w przeglądarce internetowej na komputerze, jak i na smartfonie. Konieczne jest wyrażenie wszystkich zgód marketingowo-handlowych podczas wypełniania wniosku. Następnie należy finalizować umowę w ciągu 14 dni od złożenia wniosku poprzez aplikację mobilną, rozmowę wideo z konsultantem, przelew weryfikacyjny lub podczas wizyty w oddziale banku.

Do 400 zł premii na start – warunki promocji

Maksymalną premię w promocji podzielono na cztery bonusy po 100 zł każdy. Aby zdobyć pierwszy z nich, należy w terminie do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta założyć Nest Konto Waluta EUR, uruchomić Nest Kantor oraz dokonać pojedynczej wymiany walutowej o wartości co najmniej 100 EUR.

Pozostałą część premii, czyli 3 x 100 zł bonusu, to premia za oszczędzanie. Aby ją otrzymać, należy w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych po założeniu Nest Konta zapewnić na koncie oszczędnościowym saldo na poziomie co najmniej 5000 EUR oraz wykonywać na koncie osobistym co najmniej 3 transakcje na dowolną kwotę każdego miesiąca.

Wypłata premii w promocji Nest Bank

Premia będzie wypłacana w terminie do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków. Aktywne konto, karta oraz zgody marketingowo-handlowe muszą pozostawać aktywne w dniu wypłaty premii.

Sprawdź jeszcze