Specjalnie dla naszego serwisu Alior Bank przygotował szybką ścieżkę kredytową. 0% prowizji i do 50 000 zł na już.
Szybka i pewna pożyczka w Santander Banku

Kalkulator BNP Paribas (dawniej BGŻ)

bgz-kalkulator-kredytowy

Bardzo dużo klientów planujących parafowanie umowy o kredyt hipoteczny tudzież pożyczki gotówkowej wycofuje się na samą myśl o konieczności załatwienia wielu formalności i wypisania kilkunastu zawiłych druczków przy okienku bankowym.

Niewielka cześć klientów ma pojęcie, iż dziś prezentowane przez instytucje finansowe kredyty czy to gotówkowe czy mieszkaniowe nie potrzebują od klienta wypełnienia dużej ilości kryteriów a tym samym druków.

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń

Dobrym wyjściem jest o ile chcemy formalności zminimalizować do minimum kredyt gotówkowy bez zaświadczeń prezentowany przez BNP Paribas Polska (dawniej BGŻ Bank S.A). Suma takiej pożyczki może sięgnąć aż 200 000 złotych, a przyznanie nie jest obarczone jakimikolwiek zabezpieczeniami czy gwarantami (żyrantami).

Na ogół taki kredyt gotówkowy wzięty jest na kupno towarów rtv, odnowienie domu czy też nabycie pojazdu. Aczkolwiek cel, na który jest użyczony przez bank kredyt nie jest definiowany przez bank, ale jest uzależniony jedynie od postulatu pożyczkobiorcy który poda przy wypełnianiu wniosku. Kredyt tego typu wyróżnia się małym oprocentowaniem, a korzystna spłata może być rozciągnięta nawet na 5 lat.

Kalkulator BNP (dawniej BGŻ)

Równie przyzwoitym kredytem dostarczanym dla obywateli przez BNP Paribas Polska (dawniej BGŻ Bank S.A)  jest kredyt na kupno mieszkania (warto wykonać kalkulację zdolności nim wypełnimy wniosek przez internet).
Jest on znakomitym orężem dla poszukujących, które chcą zakupić cztery kąty czy też zbudować piękny dom. Kredyt mieszkaniowy BGŻ charakteryzuje się niezwykle małą marżą, co zwykle przelicza się na niską ratę pożyczki.

Prócz tego bank nie inkasuje prowizji za jego użyczenie od kontrahentów zakładających w banku BGŻ konto osobiste.
Następnym walorem bieżącej oferty bankowej jest znacząco długi czas spłaty kredytu, jaki dla kredytu w złotówkach dochodzi do aż 40 lat. Na domiar tego bank proponuje przyszłym użytkownikom interesujące możliwości ubezpieczeń i propozycję przeznaczenia kredytu na zabezpieczenie 100 % ceny inwestycji.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Mini Ratka PKO BP (bez zaświadczeń do 24 000zł) - www.pko.pl
2) 0% prowizji! 6,9%, do 50 000 zł, oblicz ratę na www.alior.pl
3) Do 200 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń na www.t-mobile.pl

W okresie krótkotrwałych kłopotów finansowych, pożyczkobiorcy zdobywają alternatywę w tym banku – w postaci karencji w spłacie rat aż na 29 miesięcy. Co nie jest bez znaczenia w przypadku problemów ze spłatą kredytu zaciągniętego w tej instytucji.

Poniżej znajdziecie więcej szczegółów dotyczących oferty kredytowej BNP Paribas Polska (dawniej BGŻ Bank S.A) …