Porównaj i wybierz najlepszy kredyt
Pożyczka FIT! 0% prowizji, RRSO 6,23%

Kalkulator BNP Paribas (kiedyś BGŻ)

bgz-kalkulator-kredytowy

Bardzo dużo klientów planujących parafowanie umowy o kredyt hipoteczny tudzież pożyczki gotówkowej wycofuje się na samą myśl o konieczności załatwienia wielu formalności i wypisania kilkunastu zawiłych druczków przy okienku bankowym.

Niewielka cześć klientów ma pojęcie, iż dziś prezentowane przez instytucje finansowe kredyty czy to gotówkowe czy mieszkaniowe nie potrzebują od klienta wypełnienia dużej ilości kryteriów a tym samym druków.

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń

Dobrym wyjściem jest o ile chcemy formalności zminimalizować do minimum kredyt gotówkowy bez zaświadczeń prezentowany przez BNP Paribas Polska (dawniej BGŻ Bank S.A). Suma takiej pożyczki może sięgnąć aż 200 000 złotych, a przyznanie nie jest obarczone jakimikolwiek zabezpieczeniami czy gwarantami (żyrantami).

Na ogół taki kredyt gotówkowy wzięty jest na kupno towarów rtv, odnowienie domu czy też nabycie pojazdu. Aczkolwiek cel, na który jest użyczony przez bank kredyt nie jest definiowany przez bank, ale jest uzależniony jedynie od postulatu pożyczkobiorcy który poda przy wypełnianiu wniosku. Kredyt tego typu wyróżnia się małym oprocentowaniem, a korzystna spłata może być rozciągnięta nawet na 5 lat.

Kalkulator BGŻ (obecnie BNP)

Równie przyzwoitym kredytem dostarczanym dla obywateli przez BNP Paribas Polska (dawniej BGŻ Bank S.A)  jest kredyt na kupno mieszkania (warto wykonać kalkulację zdolności nim wypełnimy wniosek przez internet).
Jest on znakomitym orężem dla poszukujących, które chcą zakupić cztery kąty czy też zbudować piękny dom. Kredyt mieszkaniowy BGŻ charakteryzuje się niezwykle małą marżą, co zwykle przelicza się na niską ratę pożyczki.

Prócz tego bank nie inkasuje prowizji za jego użyczenie od kontrahentów zakładających w banku BGŻ konto osobiste.
Następnym walorem bieżącej oferty bankowej jest znacząco długi czas spłaty kredytu, jaki dla kredytu w złotówkach dochodzi do aż 40 lat. Na domiar tego bank proponuje przyszłym użytkownikom interesujące możliwości ubezpieczeń i propozycję przeznaczenia kredytu na zabezpieczenie 100 % ceny inwestycji.

W okresie krótkotrwałych kłopotów finansowych, pożyczkobiorcy zdobywają alternatywę w tym banku – w postaci karencji w spłacie rat aż na 29 miesięcy. Co nie jest bez znaczenia w przypadku problemów ze spłatą kredytu zaciągniętego w tej instytucji.

Poniżej znajdziecie więcej szczegółów dotyczących oferty kredytowej BNP Paribas Polska (dawniej BGŻ Bank S.A) …

Kredyty po które warto sięgnąć

Potencjalni kredytobiorcy zastanawiają się, gdzie mogą otrzymać najtańszy kredyt konsolidacyjny gotówkowy. Warto zastanowić się nad ofertą BNP Paribas Banku (dawniej BGŻ), który to ogłosił wyprzedaż kredytów na konsolidację (promocja także obejmuje kredyty gotówkowe).

Warunki wydają się być niezwykle atrakcyjne. Bank obniżył swoje oprocentowanie o 30 procent w stosunku do stawek podstawowych, obowiązujących w danej ofercie. Proponowana wyprzedaż i obniżka dotyczą nowo udzielanych pożyczek gotówkowych. Bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu konsolidacyjnego.

 

Kredyt można wziąć na dowolny cel. Minimalna kwota pożyczki wynosi 5 złotych, a maksymalna nie może przekroczyć 150 tysięcy złotych. Pieniądze można pożyczyć na okres od 3 do 48 miesięcy.

Bank jest znany z tego, że szybko rozpatruje zgłaszane wnioski. Klienci, którzy zgłoszą się do oddziału z dowodem osobistym oraz dokumentem potwierdzającym wysokość miesięcznych zarobków, mogą przekonać się, że pożyczka w 5 minut nie jest jedynie sloganem reklamowym.

W kilkuset placówkach czekają sprawdzeni i kompetentni doradcy, którzy bardzo często pomagają załatwić wszelkie formalności podczas jednej wizyty. Jeżeli chcemy sprawdzić, jaka byłaby wysokość miesięcznej raty w przypadku wzięcia pożyczki o określonej wysokości, to najlepszym narzędziem będzie kalkulator kredytowy konsolidacyjny. Bez problemu można go znaleźć na wielu witrynach i serwisach internetowych w tym i w naszym, poświęconych kredytom i pożyczkom.

 

Kredyty konsolidacyjne BGŻ Banku dają również możliwość uzyskania dodatkowych pieniędzy. Każdy, kto skutecznie poleci kredyt w tym banku, będzie miał do odebrania 100 zł w prezencie. W sumie za różne polecenia każdy klient może otrzymać nawet kilkaset złotych premii w bonach Sodexo, którymi można płacić za zakupy w większości dużych sklepów i galerii handlowych.

Takie bony otrzyma również klient, który zdecyduje się skorzystać z naszej rekomendacji. Kredytobiorcy mają także szansę wygrania skutera, wycieczki lub aparatu fotograficznego.

Każdy, kto podpisze umowę kredytową na gotówkowy kredyt konsumpcyjny, prostą pożyczkę gotówkową lub gotówkowy kredyt konsolidacyjny oraz wypełni stosowny kupon, może wygrać. Wszystko zależy od naszej kreatywności.

Pożyczka Vivus za darmo