Pożyczka pocztowa – sprawdź czy ją dostaniesz

Bank Pocztowy jest uniwersalnym bankiem komercyjnym, świadczącym swoje usługi w oparciu w własne oddziały oraz o szeroką sieć Urzędów Pocztowych znajdujących się na terenie całego kraju. Oferta Banku Pocztowego jest szczególna ze względu na jej szeroką dostępność w całej Polsce.

Niezależnie od tego, że klienci banku mogą korzystać z największej sieci bezpłatnego dostępu do zgromadzonych pieniędzy , to dodatkowo bank rozwija bankowość internetową i telefoniczną.

Bardzo popularnym produktem tego banku jest pożyczka pocztowa, czyli Kredyt Gotówkowy Raz Dwa. Kredytobiorca może otrzymać nawet 100 tysięcy złotych na okres 10 lat, Kwota pożyczki bez zgody małżonka wynosi 10 tysięcy złotych. Klienci, którzy złożą wniosek drogą elektroniczną otrzymają decyzję kredytową on-line.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Do 200 000zł! RRSO najniższe w Polsce, więcej na www.alior.pl
2) W 15 minut! Do 4000zł online na oświadczenie, kalkulator na www.eurobank.pl
3) Świetna pożyczka na już z niską ratą, kalkulacja na www.bgzbnp.pl

Pożyczone pieniądze mogą być przesłane na konto bankowe lub wypłacone gotówkowo. Jeżeli klient zdecydował o odbiorze gotówki w dowolnym Urzędzie Pocztowym, to kwotę do 5 tysięcy złotych może ubezpieczyć.

Kalkulator kredytu – przydatne narzędzie!

Bank Pocztowy wprowadził odrębną mutację tego produktu, przeznaczoną dla przedstawicieli wolnych zawodów. W stosunku do oferty standardowej charakteryzuje się ona wydłużonym o 30 miesięcy maksymalnym okresem spłaty oraz wyższą o 50 tysięcy kwotą maksymalnej pożyczki.

W obu przypadkach bank nalicza opłaty i prowizje, a zmienne oprocentowanie zgodne jest z aktualną Tabelą Oprocentowania dla kredytów i pożyczek dla klientów detalicznych. Szczegóły dotyczące wysokości raty kapitałowo – odsetkowej można wyliczyć samodzielnie w sieci, gdzie znajduje się kalkulator rat kredytu.

Bank pocztowy oferuje nie tylko pożyczki gotówkowe, ale również długoterminowe kredyty mieszkaniowe. Kredyt hipoteczny na Poczcie udzielany jest w złotówkach. Minimalna kwota wynosi 50 tysięcy złotych, a maksymalna związana jest z wartością kredytowanej nieruchomości, której 100 procent można sfinansować kredytem. 30 procent kwoty kredytu może być przeznaczone na dowolny cel.

TOP 3 kredytów hipotecznych: 1) Oblicz sam gdzie dostaniesz najkorzystniejszy kredyt na www.expander.pl
2) HIT miesiąca, 35lat, do 90% wartości, wakacje kredytowe - www.pkobp.pl
3) 0% prowizji, 0% za wcześniejszą spłatę, niskie RRSO - www.millenium.pl

Okres kredytowania może wynieść nawet 30 lat. Miesięczne raty kapitałowo – odsetkowe mogą być opłacane w każdym Urzędzie Pocztowym i za taką usługę nie jest pobierana żadna opłata.