Kalkulator kredytowy Banku Pocztowego

by Doradca
614 odwiedzin
blank

Bank Pocztowy jest uniwersalnym bankiem komercyjnym, świadczącym swoje usługi w oparciu w własne oddziały oraz o szeroką sieć Urzędów Pocztowych znajdujących się na terenie całego kraju. Oferta Banku Pocztowego jest szczególna ze względu na jej szeroką dostępność w całej Polsce.

Niezależnie od tego, że klienci banku mogą korzystać z największej sieci bezpłatnego dostępu do zgromadzonych pieniędzy , to dodatkowo bank rozwija bankowość internetową i telefoniczną.

 

Bardzo popularnym produktem tego banku jest pożyczka pocztowa, czyli Kredyt Gotówkowy Raz Dwa. Kredytobiorca może otrzymać nawet 100 tysięcy złotych na okres 10 lat, Kwota pożyczki bez zgody małżonka wynosi 10 tysięcy złotych. Klienci, którzy złożą wniosek drogą elektroniczną otrzymają decyzję kredytową on-line.

Pożyczone pieniądze mogą być przesłane na konto bankowe lub wypłacone gotówką. Jeżeli klient zdecydował o odbiorze gotówki w dowolnym Urzędzie Pocztowym, to kwotę do 5 tysięcy złotych może ubezpieczyć.

Kalkulator kredytowy Banku Pocztowego – przydatne narzędzie!

Bank Pocztowy wprowadził odrębną mutację tego produktu, przeznaczoną dla przedstawicieli wolnych zawodów. W stosunku do oferty standardowej charakteryzuje się ona wydłużonym o 30 miesięcy maksymalnym okresem spłaty oraz wyższą o 50 tysięcy kwotą maksymalnej pożyczki.

W obu przypadkach bank nalicza opłaty i prowizje, a zmienne oprocentowanie zgodne jest z aktualną Tabelą Oprocentowania dla kredytów i pożyczek dla klientów detalicznych. Szczegóły dotyczące wysokości raty kapitałowo – odsetkowej można wyliczyć samodzielnie w sieci, gdzie znajduje się kalkulator kredytowy Banku Pocztowego.

Bank pocztowy oferuje nie tylko pożyczki gotówkowe, ale również długoterminowe kredyty mieszkaniowe. Kredyt hipoteczny na Poczcie udzielany jest w złotówkach. Minimalna kwota wynosi 50 tysięcy złotych, a maksymalna związana jest z wartością kredytowanej nieruchomości, której 100 procent można sfinansować kredytem. 30 procent kwoty kredytu może być przeznaczone na dowolny cel.

Okres kredytowania może wynieść nawet 30 lat. Miesięczne raty kapitałowo – odsetkowe mogą być opłacane w każdym Urzędzie Pocztowym i za taką usługę nie jest pobierana żadna opłata.

 

Porównywarka banków i pożyczek

Banków na rynku jest co nie miara. Każdy z nich kusi klientów coraz to lepszymi ofertami, które mają poprawić ich życie i sprawić, że stanie się ono dużo łatwiejsze. Jak w takim gąszczu ofert zdecydować się na jeden konkretny, który będzie najbardziej właściwy?

Przede wszystkim należy dokładnie czytać oferty banków, nawet te zdania, które napisane są małymi literkami. Tam znajduje się największa prawda na temat realnej oferty kredytowej banku.

 

Dzięki temu, można będzie w odpowiedni sposób zdecydować, która oferta jest dla nas najbardziej korzystna i atrakcyjna. Nie damy się w ten sposób oszukać i żadna klauzula w umowie nie będzie dla nas w późniejszym okresie zaskoczeniem. Jak wiadomo oferta kredytowa banków czy to 2018 roku czy w nadchodzącym 2019 roku jest niezwykle szeroka przede wszystkim dlatego, że na tego typu usługi jest duże zapotrzebowanie.

Ludzie chcą kupować mieszkania, samochody, a jednak na to potrzebne są spore pieniądze. Aby te pieniądze posiadać, konieczne jest zaciągnięcie kredytu w wybranym przez siebie banku. Korzystne jest wtedy porównanie ofert banków, najlepiej takich, do których mamy zaufanie i które polecili nam znajomi. Można będzie mieć wtedy odpowiednie rozeznanie i zawężone pole wyboru.

W Internecie dostępne są specjalne porównywarki kredytowe oraz kalkulatory kredytowe, które ułatwią cały proces związany z wyborem odpowiedniej oferty i pożyczki czy to na Poczcie czy w innym banku. Dzięki temu, można będzie zobaczyć, która oferta banku jest najbardziej atrakcyjna i która najbardziej do nas przemawia.

Podjęcie słusznej decyzji, jeśli porównanie banków odbędzie się w profesjonalny sposób, nie będzie stanowiło żadnej trudności. Warto więc z takich nowoczesnych i dobrze przemyślanych rozwiązań korzystać. Ułatwi to podjęcie bardzo ważnej decyzji. Nie sztuką jest wpakowanie się w kredyt, który będzie dla nas uciążliwy i będziemy mieć duże problemy z jego spłatą.

Natomiast sztuką jest wybranie kredytu dopasowane do naszych potrzeb i takiego, który nie będzie dla nas w żadnym stopniu uciążliwy.

Warto dokładnie przeglądać oferty kredytowe banków i porównywać je ze sobą, aby móc znaleźć idealną ofertę dopasowaną do naszych potrzeb.

 

Podsumowując, jeśli chcesz wziąć kredyt w Banku Pocztowym, warto skorzystać z kalkulatora kredytowego, który pomoże Ci dokładnie obliczyć koszty kredytu i wybrać najlepszą ofertę. Jednocześnie warto pamiętać, że przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu kredytu warto dokładnie przeanalizować swoje finanse i ocenić swoją zdolność kredytową.

Sprawdź jeszcze