Specjalnie dla naszego serwisu Alior Bank przygotował szybką ścieżkę kredytową. 0% prowizji i do 50 000 zł na już.
Oblicz ratę i koszty To jedna z najtańszych pożyczek w Polsce.

Czy Alior Bank to dobry wybór jeśli chodzi o pożyczkę?

Alior Bank działa od 2008 roku. Jest ogólnopolskim, uniwersalnym bankiem komercyjnym, który chce być aktywnym graczem we wszystkich segmentach rynku. Przyjęta przez bank strategia zakłada racjonalny rozwój, oparty o tradycyjne zasady bankowości.

Działania banku mają się cechować przejrzystością, stabilnością, odpowiedzialnością. Bezpieczeństwo klientów powinno stanowić wartość nadrzędną.

Alior Bank obsługuje już ponad milion klientów, 86 tysięcy z nich jest klientami biznesowymi. Wolumen depozytów przekroczył 11,5 miliarda złotych. Bank udzielił kredytów na kwotę 10,7 miliarda. Bardzo ciekawą propozycją banku jest pożyczka gotówkowa.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Mini Ratka PKO BP (bez zaświadczeń do 24 000zł) - www.pko.pl
2) 0% prowizji! 6,9%, do 50 000 zł, oblicz ratę na www.alior.pl
3) Świetna pożyczka na już z niską ratą, kalkulacja na www.bgz.pl

Wielu klientów uważa, że jest to najlepszy kredyt gotówkowy dostępny obecnie na rynku. Wszystko za sprawą gwarancji najniższego oprocentowania. Bank daje gwarancję, że oprocentowanie będzie najniższe na rynku i zobowiązuje się do jego obniżenia w przypadku, gdy klient znajdzie lepszą ofertę w innym banku.

Kalkulator kredytowy – wskaże atuty

Dodatkowymi atutami tego produktu jest zerowa prowizja za udzielenie pożyczki oraz możliwość pożyczenia kwoty do 150 tysięcy złotych bez dodatkowych poręczeń i zabezpieczeń. Alior Bank zapewnia również, że pieniądze zostaną wypłacone w jeden dzień.

Klienci, których celem jest kredyt hipoteczny na dom lub mieszkanie mogą skorzystać z kredytu hipotecznego „Megahipoteka”, który charakteryzuje się marżą od 1,6 procent dla kredytu udzielonego w złotych. Bankowa prowizja za udzielenie kredytu wynosi zero procent. Bank informuje, że decyzja kredytowa jest podejmowana w 1 dzień. Jeżeli klient posiada zdolność kredytową, to środki są wypłacane w ciągu 10 dni.

 

Każdy kredytobiorca ma możliwość wcześniejszego sprawdzenia swojej zdolności do zaciągania zobowiązań. Kalkulator zdolności kredytowej dokładnie wyliczy nam kwotę, którą możemy pożyczyć na warunkach danego banku. Kalkulatory kredytowe pozwalają również na precyzyjne obliczanie całkowitego kosztu kredytu, co jest ważne dla kredytobiorców.

Kalkulator kredytowy Alior Bank pozwala policzyć, ile będą kosztowały cztery kółka po spłaceniu wszystkich należności.

 

Jak wybrać tani kredyt samochodowy?

W obecnych czasach poziom życia głównie mierzy się tym co się posiada, duże mieszkanie czy ładny dom z ogródkiem, a także jaki się ma samochód. Jednak co raz więcej ludzi nie ma wystarczających środków do tego aby kupić sobie np. taki samochód za gotówkę.
Dlatego większość banków oferuje przeróżne kredyty gotówkowe na zakup samochodu. Można sobie kupić od dużego vana po malutki przestronny miejski samochód.

Kredyt samochodowy czy gotówkowy?

Najlepiej poszukać różnego rodzaju narzędzi, które pomogą nam w doborze najlepszego kredytu. Ważne jest to za ile chcemy kupić samochód, czy mamy jakiś wkład własny oraz na ile lat chcemy taki kredyt, a także jaka nas interesuje wysokość raty.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Mini Ratka PKO BP (bez zaświadczeń do 24 000zł) - www.pko.pl
2) 0% prowizji! 6,9%, do 50 000 zł, oblicz ratę na www.alior.pl
3) Świetna pożyczka na już z niską ratą, kalkulacja na www.bgz.pl

Teraz to wszystko można sobie sprawdzić używając samochodowy kalkulator kredytowy.

Używając takiego kalkulatora można ustawić, wpisując interesujące nas dane w odpowiednich kolumnach. I tak uzupełniamy takie pola jak: cena samochodu w złotówkach, wpłata własna oraz jaki okres kredytowania nas interesuje.

Dzięki tak wypełnionym informacją otrzymujemy wynik, który jest szacunkowy.

Takie obliczenia dają nam wgląd do wysokości miesięcznej raty oraz ile odsetek zapłacimy.
W wielu bankach można starać się o taki kredyt, np. kredyt gotówkowy w Alior Bank, który od pięciu lat jest jednym z liderów rynku kredytowania nowych samochodów w Polsce.

Należy jednak pamiętać, że takie dane uzyskane w kalkulatorze kredytowym nie jest wiążące, po dokładniejsze informacje należy udać się do banku, lub złożyć wniosek przez Internet.