Specjalnie dla naszego serwisu Alior Bank przygotował szybką ścieżkę kredytową. 0% prowizji i do 50 000 zł na już.
Mini Ratka online PKO BP! Bez prowizji!

Czy Alior Bank to dobry wybór jeśli chodzi o pożyczkę?

Alior Bank działa od 2008 roku. Jest ogólnopolskim, uniwersalnym bankiem komercyjnym, który chce być aktywnym graczem we wszystkich segmentach rynku. Przyjęta przez bank strategia zakłada racjonalny rozwój, oparty o tradycyjne zasady bankowości.

Działania banku mają się cechować przejrzystością, stabilnością, odpowiedzialnością. Bezpieczeństwo klientów powinno stanowić wartość nadrzędną.

Alior Bank obsługuje już ponad milion klientów, 86 tysięcy z nich jest klientami biznesowymi. Wolumen depozytów przekroczył 11,5 miliarda złotych. Bank udzielił kredytów na kwotę 10,7 miliarda. Bardzo ciekawą propozycją banku jest pożyczka gotówkowa.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Mini Ratka PKO BP (bez zaświadczeń do 24 000zł) - www.pko.pl
2) 0% prowizji! 6,9%, do 50 000 zł, oblicz ratę na www.alior.pl
3) Do 200 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń na www.t-mobile.pl

Wielu klientów uważa, że jest to najlepszy kredyt gotówkowy dostępny obecnie na rynku. Wszystko za sprawą gwarancji najniższego oprocentowania. Bank daje gwarancję, że oprocentowanie będzie najniższe na rynku i zobowiązuje się do jego obniżenia w przypadku, gdy klient znajdzie lepszą ofertę w innym banku.

Kalkulator kredytowy – wskaże atuty

Dodatkowymi atutami tego produktu jest zerowa prowizja za udzielenie pożyczki oraz możliwość pożyczenia kwoty do 150 tysięcy złotych bez dodatkowych poręczeń i zabezpieczeń. Alior Bank zapewnia również, że pieniądze zostaną wypłacone w jeden dzień.

Klienci, których celem jest kredyt hipoteczny na dom lub mieszkanie mogą skorzystać z kredytu hipotecznego „Megahipoteka”, który charakteryzuje się marżą od 1,6 procent dla kredytu udzielonego w złotych. Bankowa prowizja za udzielenie kredytu wynosi zero procent. Bank informuje, że decyzja kredytowa jest podejmowana w 1 dzień. Jeżeli klient posiada zdolność kredytową, to środki są wypłacane w ciągu 10 dni.

 

Każdy kredytobiorca ma możliwość wcześniejszego sprawdzenia swojej zdolności do zaciągania zobowiązań. Kalkulator zdolności kredytowej dokładnie wyliczy nam kwotę, którą możemy pożyczyć na warunkach danego banku. Kalkulatory kredytowe pozwalają również na precyzyjne obliczanie całkowitego kosztu kredytu, co jest ważne dla kredytobiorców.

Kalkulator kredytowy Alior Bank pozwala policzyć, ile będą kosztowały cztery kółka po spłaceniu wszystkich należności.

 

Jak wybrać tani kredyt samochodowy?

W obecnych czasach poziom życia głównie mierzy się tym co się posiada, duże mieszkanie czy ładny dom z ogródkiem, a także jaki się ma samochód. Jednak co raz więcej ludzi nie ma wystarczających środków do tego aby kupić sobie np. taki samochód za gotówkę.
Dlatego większość banków oferuje przeróżne kredyty gotówkowe na zakup samochodu. Można sobie kupić od dużego vana po malutki przestronny miejski samochód.

Kredyt samochodowy czy gotówkowy?

Najlepiej poszukać różnego rodzaju narzędzi, które pomogą nam w doborze najlepszego kredytu. Ważne jest to za ile chcemy kupić samochód, czy mamy jakiś wkład własny oraz na ile lat chcemy taki kredyt, a także jaka nas interesuje wysokość raty.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Mini Ratka PKO BP (bez zaświadczeń do 24 000zł) - www.pko.pl
2) 0% prowizji! 6,9%, do 50 000 zł, oblicz ratę na www.alior.pl
3) Do 200 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń na www.t-mobile.pl

Teraz to wszystko można sobie sprawdzić używając samochodowy kalkulator kredytowy.

Używając takiego kalkulatora można ustawić, wpisując interesujące nas dane w odpowiednich kolumnach. I tak uzupełniamy takie pola jak: cena samochodu w złotówkach, wpłata własna oraz jaki okres kredytowania nas interesuje.

Dzięki tak wypełnionym informacją otrzymujemy wynik, który jest szacunkowy.

Takie obliczenia dają nam wgląd do wysokości miesięcznej raty oraz ile odsetek zapłacimy.
W wielu bankach można starać się o taki kredyt, np. kredyt gotówkowy w Alior Bank, który od pięciu lat jest jednym z liderów rynku kredytowania nowych samochodów w Polsce.

Należy jednak pamiętać, że takie dane uzyskane w kalkulatorze kredytowym nie jest wiążące, po dokładniejsze informacje należy udać się do banku, lub złożyć wniosek przez Internet.

Kredyt gotówkowy

Jeżeli decydujemy się na kredyt gotówkowy bez zabezpieczenia musimy pamiętać przede wszystkim o tym aby pamiętać o comiesięcznych wpłatach do banku rat by uniknąć odsetek karnych od nieterminowych spłat. Ponieważ jeżeli nie dopilnujemy terminowego spłacania pożyczki oprócz niezbyt dla nas przyjemnej rozmowy z pracownikiem banku może nas również czekać wizyta komornika.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Mini Ratka PKO BP (bez zaświadczeń do 24 000zł) - www.pko.pl
2) 0% prowizji! 6,9%, do 50 000 zł, oblicz ratę na www.alior.pl
3) Do 200 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń na www.t-mobile.pl

Należy pamiętać, że jeżeli pojawią się jakiekolwiek problemy ze spłatą rat kredytowych to najlepiej skontaktować się samemu z placówką bankową i negocjować dalszą spłatę rat. Każdy powinien pamiętać również o tym by pod żadnym pozorem nie zaciągać pożyczki na swoje nazwisko dla innej osoby ponieważ w większości przypadkach kończy się to tym, że sami będziemy musieli spłacić zaciągnięty kredyt.

Jedną z korzystnych i bezpiecznych pożyczek jest przytoczona tu wcześniej pożyczka gotówkowa Alior Banku. Bank ten w swojej ofercie posiada nie tylko pożyczki dla osób indywidualnych na różne cele i na różnych bardzo dogodnych warunkach ale i kredyty dla firm.

Takie pożyczki są udzielane na zakup towarów i usług konsumpcyjnych. One z kolei, obejmują kredyty na zakup mebli, sprzętu AGD i elektroniki, pożyczki na pilne potrzeby, edukację, leczenie, wypoczynek, apartamenty, naprawy, itp.

Kredyt samochodowy

Udostępnione dla kredytobiorców, aby kupić samochód, a w rzeczywistości jest to normalny kredyt gotówkowy tylko na dedykowany cel. Oceniając kredyt pod względem przyznawalności warto wiedzieć iż taki kredyt znacznie łatwiej dostać jeśli mamy na oku nowy samochód niż używany.

Kredyt hipoteczny

To długoterminowa pożyczka udzielona na zakup mieszkania (raty kredytowe mogą być rozłożone na dziesiątki lat). W przypadku kredytów hipotecznych charakteryzują się one dużą ilością różnych kredytów, poważne podejście do oceny wypłacalności kredytobiorców. Nieruchomości, nabyty w hipotecznych zostanie automatycznie zabezpieczeniem pożyczki.

TOP 3 kredytów hipotecznych: 1) Oblicz sam gdzie dostaniesz najkorzystniejszy kredyt na www.notus.pl
2) HIT miesiąca, 35lat, do 90% wartości, wakacje kredytowe - www.pkobp.pl
3) 0% prowizji, 0% za wcześniejszą spłatę, niskie RRSO - www.millenium.pl

Rodzaj kredytu nie przenosi własności. Jeśli kilka lat temu, usługi leasingowe były dostępne tylko dla podmiotów prawnych, dziś z powodzeniem wykorzystywane są również przez osoby indywidualne. Szczególnie dobre leasingi są alternatywą dla kredytów samochodowych – a ta możliwość jest uznawana przez wielu kredytobiorców za lepszą.

Pożyczki gotówkowe od ręki dają możliwość zaciągnięcia kredytów na różne cele i potrzeby może być to zarówno kredyt gotówkowy lub najtańszy kredyt samochodowy. Potrzeby wielu z nas rosną jednak nie każdego stać aby je zaspokoić ponieważ dużą przyczyną tego jest brak odpowiednich środków finansowych dlatego właśnie instytucje bankowe wyszły swoim kentom naprzeciw dając możliwość skorzystania z pożyczki bez zaświadczeń.