Czy Alior Bank to dobry wybór jeśli chodzi o pożyczkę?

Alior Bank działa od 2008 roku. Jest ogólnopolskim, uniwersalnym bankiem komercyjnym, który chce być aktywnym graczem we wszystkich segmentach rynku. Przyjęta przez bank strategia zakłada racjonalny rozwój, oparty o tradycyjne zasady bankowości.

Działania banku mają się cechować przejrzystością, stabilnością, odpowiedzialnością. Bezpieczeństwo klientów powinno stanowić wartość nadrzędną.

Alior Bank obsługuje już ponad milion klientów, 86 tysięcy z nich jest klientami biznesowymi. Wolumen depozytów przekroczył 11,5 miliarda złotych. Bank udzielił kredytów na kwotę 10,7 miliarda. Bardzo ciekawą propozycją banku jest pożyczka gotówkowa.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Do 200 000zł! RRSO najniższe w Polsce, więcej na www.alior.pl
2) W 15 minut! Do 4000zł online na oświadczenie, kalkulator na www.eurobank.pl
3) Świetna pożyczka na już z niską ratą, kalkulacja na www.bgzbnp.pl

Wielu klientów uważa, że jest to najlepszy kredyt gotówkowy dostępny obecnie na rynku. Wszystko za sprawą gwarancji najniższego oprocentowania. Bank daje gwarancję, że oprocentowanie będzie najniższe na rynku i zobowiązuje się do jego obniżenia w przypadku, gdy klient znajdzie lepszą ofertę w innym banku.

Kalkulator kredytowy – wskaże atuty

Dodatkowymi atutami tego produktu jest zerowa prowizja za udzielenie pożyczki oraz możliwość pożyczenia kwoty do 150 tysięcy złotych bez dodatkowych poręczeń i zabezpieczeń. Bank zapewnia również, że pieniądze zostaną wypłacone w jeden dzień.

Klienci, których celem jest kredyt hipoteczny na dom lub mieszkanie mogą skorzystać z kredytu hipotecznego „Megahipoteka”, który charakteryzuje się marżą od 1,6 procent dla kredytu udzielonego w złotych. Bankowa prowizja za udzielenie kredytu wynosi zero procent. Bank informuje, że decyzja kredytowa jest podejmowana w 1 dzień. Jeżeli klient posiada zdolność kredytową, to środki są wypłacane w ciągu 10 dni.

 

Każdy kredytobiorca ma możliwość wcześniejszego sprawdzenia swojej zdolności do zaciągania zobowiązań. Kalkulator zdolności kredytowej dokładnie wyliczy nam kwotę, którą możemy pożyczyć na warunkach danego banku. Kalkulatory kredytowe pozwalają również na precyzyjne obliczanie całkowitego kosztu kredytu, co jest ważne dla kredytobiorców.

Kalkulator kredytowy pozwala policzyć, ile będą kosztowały cztery kółka po spłaceniu wszystkich należności.